www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
zhasínání motoru
Autor: Jisan (IP zapsáno)
Datum: 24.03.2007 19:55

Zdravim vsechny.Prosim o radu uz jsem z toho zoufaly.Mam Astru Caravan 1.8i (rv.96).Cas od casu, kdyz seslapnu spojku (treba pred krizovatkou) poklesnou otacky tak, ze zhasne motor. Dela to jen pri zahratem motoru.Nekdy se stane ze cely den slape jak hodinky a na druhy den je to hruza a dela to porad. Jinak motor krasne tahne a ma vyrovnany chod. V pameti zavad nebylo puvodne nic, az pri posledni kontrole(tento problem mam uz nekolik mesicu)byla nactena zavada nizkeho napeti. Mate nekdo podobne potize nebo radu co s tim?

Re: zhasínání motoru
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 25.03.2007 05:23

Závada nízkého napětí- ale u čeho(kod závady)
A prošel jsi technickou poradnu,případně použil vyhledávání?Takovéto problémy se tu dost často probírají.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: zhasínání motoru
Autor: Jisan (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2007 14:42

Nizke napeti bylo vseobecne asi v celem obvodu.(tedy alespon myslim).Prosel jsem i starsi prispevky a vse co v nich bylo reseno uz jsem prosel.(napr krokovy motorok apod..) Trosku jsem experimentoval...v podstate kdyz jsem zahral motor, stacilo jen seslapnout spojku(zarazena 3 nebo 4) a otacky klesly az na nulu a chciplo to.Fakt uz nevim



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **              **  **         **     **  ********  
 **              **  **    **   ***   ***  **     ** 
 **              **  **    **   **** ****  **     ** 
 **              **  **    **   ** *** **  **     ** 
 **        **    **  *********  **     **  **     ** 
 **        **    **        **   **     **  **     ** 
 ********   ******         **   **     **  ********  
Powered by Phorum.