www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
motor-sani-
Autor: aeon (IP zapsáno)
Datum: 23.08.2005 14:19

Zdravím chci se zeptat kčemu je ten otočny čudlík na začatku hubice sani,jestli to ma nějaky vliv na prívod vzducu,když je natočenej motor tak to dost drnčí,,,,...nevím co stím.......poradtemi diky moc.......


Re: motor-sani-
Autor: aeon (IP zapsáno)
Datum: 23.08.2005 14:22

tady sou fotky.......

Přílohy: P7230019.jpg (235.6KB)   P7230020.jpg (216.5KB)  
Re: motor-sani-
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 23.08.2005 15:54

Už se to tady párkrát probíralo, jedná se o nějakou klapku, která by měla v zimě přivádět teplější vzduch do sání, ale je to tam na nic. Vevnitř je taková plechová klapka, která se časem uvolní a pak drnčí. Jde to rozdělat, musíš odháknout ten plastový vršek ze vše pacek kolem dokola a vnitřek prostě vykuchat, nebo to můžeš vyřešit jako zpousta jiných včetně mě, montáží přímého filtru (viz. fotka)
Máš už fotku toho GSI nárazníku z Astry na autě?

Přílohy: Foto 059.jpg (180.5KB)  
Re: motor-sani-
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 23.08.2005 16:40

Jo ta klapka mi dělala taky bordel,drnčela jako kráva.Vyřešil jsem to tím,že jsem tam dal kompletní sání i s boxem z Astry.Cena 1000kč a je pokoj..

Re: motor-sani-
Autor: aeon (IP zapsáno)
Datum: 23.08.2005 19:10

nejdřív to asi vykucham.a pak časem Kompl.saní.jak rikaš.......tu fotku sem mu posilal už minuly tyden anic prej toho ma hodně tak čekam..........



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********         **  ********  **    **  ******** 
 **     **        **  **    **   **  **   **    ** 
 **     **        **      **      ****        **   
 ********         **     **        **        **    
 **         **    **    **         **       **     
 **         **    **    **         **       **     
 **          ******     **         **       **     
Powered by Phorum.