www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Podtlaková hadička
Autor: Tweety (IP zapsáno)
Datum: 07.05.2008 20:27

Ahoj všem,
tímto Vás prosím o radu,sundal jsem komplet sání i škrtící klapku z důvodu vyčištění od usazenin prachu a oleje,při nandání celého sání zpět jsem zjistil že jsem někde něco pomotal,chybí mi jedna hadička asi na podtlak,když jsem zkusil tu trubičku co mi přebývá ucpat prstem tak měl motor tendenci chcípnout. Po nastartování se motor rozběhl ale otáčky začaly kolísat a rozsvítila se žlutá kontrolka s motorem (ve prostřed blesk),jede normálně ale nějak divně to spaluje,jakoby to "smrdělo" po motorce (dvoutakt). Nevím jestli jsem to vysvětlil dost dobře kdyžtak mě nekamenujte winking smiley Děkuji za schovívavost a ochotu poradit.
Přeji pěkný večer.

PS:příspěvky jsem hledal a nenašel.

ASTRA F r.v.95 X16XEL 1,6 16V HATCHBACK

Astra F 1.6 16V Sport X16XEL r.v.1995 5dv.

Přílohy: 100_3229.JPG (119.9KB)   100_3228.JPG (79.7KB)   100_3227.JPG (110.7KB)  
Re: Podtlaková hadička
Autor: Tweety (IP zapsáno)
Datum: 09.05.2008 17:34

tak už jsem na to přišel.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   ********  ********    ******    ********  
 **     **     **     **     **  **    **   **     ** 
 **     **     **     **     **  **         **     ** 
 ********      **     ********   **   ****  **     ** 
 **     **     **     **         **    **   **     ** 
 **     **     **     **         **    **   **     ** 
 ********      **     **          ******    ********  
Powered by Phorum.