www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
hlava motoru C18NZ
Autor: Leoš (IP zapsáno)
Datum: 02.09.2008 07:49

Ahoj lidi. Musím se vám s něčím svěřit. Včera mi astřička klekla. Jel jsem asi 5 km, najednou ztratila tah a jela tak na dva válce. Okamžitě jsem zastavil, ale to už šel z výfuku dým jak kráva. Vypnul jsem motor a odtáhl astru ke známému mechanikovi. Ten mi večer volal, že za studena mu to nic neudělalo, ale jak se to opět zahřálo, tak dým atd, že to vypadá na zkřivenou, nebo prasklou hlavu. Kua. Pochybuju že ji někde seženu za slušné peníze. Mám motor C18XEL. No průšvih... Nevíte kde ji sehnat? Popřípadě jak to dobře, ale levně opravit?



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  ********  **     **  **    **  **     ** 
 **    **     **      **   **   **   **   **     ** 
     **       **       ** **    **  **    **     ** 
    **        **        ***     *****     **     ** 
   **         **       ** **    **  **     **   **  
   **         **      **   **   **   **     ** **   
   **         **     **     **  **    **     ***    
Powered by Phorum.