www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
NESTARTUJE
Autor: kAREL (IP zapsáno)
Datum: 08.09.2005 19:01

MÁM 1.6 ASTRU 5 DVIRKO 1992 po nekolika startech se stane ze motor toci ale nenaskoci. Pak na dvou metrech chytne při roztlacení. Měnil jsem svíčky kabely,vycistil Haluv snimac,dal nový palec.Jinak to jezdi paradne,obcas si skubne ale ten problem jsem tu cetl snad to s tim nesouvisi Dik moc za radu

Re: NESTARTUJE
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 08.09.2005 21:43

A startujes s plynem, nebo bez??

Btw, tohle tema uz se tady probiralo!!!

Re: NESTARTUJE
Autor: kAREL (IP zapsáno)
Datum: 09.09.2005 12:02

At s plynem nebo bez tak nejde,motor studeny nebo teply taky nic,staci vsak trocha strcit a pak to zase funguje na cas.To auto mam chvilku a taky si cukne a pri pridani nebo ubrani se sklidni.Cetl jsem tu vyradit EGR ventil nevim kde je ani jak vypada navic nemam chytrou knizku.
Dik za pomoc



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **    **  **     **  **    **  **      ** 
 **        ***   **  ***   ***  **   **   **  **  ** 
 **        ****  **  **** ****  **  **    **  **  ** 
 ******    ** ** **  ** *** **  *****     **  **  ** 
 **        **  ****  **     **  **  **    **  **  ** 
 **        **   ***  **     **  **   **   **  **  ** 
 ********  **    **  **     **  **    **   ***  ***  
Powered by Phorum.