www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Slabej vykon
Autor: NOVAkkk (IP zapsáno)
Datum: 31.07.2010 22:11

MAM problem jsem po udelanych rozvodech a novych pistnich krouzkach,a zda se me ze vykon je slaby.Vlastnim ASTRU 1,6-77kw kombi,2003,benzin.PROSTE nevim cim to je,ale kdyz pridam plyn jede to jak slymak.Kdyz pridam ma to nejaky slabej tah.Nevite prosim cim by to mohlo byt ?

Re: Slabej vykon
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 01.08.2010 05:24

Sice věšteckou kouli nemám a v benzinech se moc nevyznám (ať žije nafta smiling bouncing smiley ) ale podle toho co jsi napsal si troufnu tvrdit že ty rozvody nejsou udělaný dobře!! Určitě budou přesazené! tak že zpět do servisu a juknout na rysky!!

Nevím zda máš s kladkou nebo bez klaadky:
[www.opelastra.cz]

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Slabej vykon
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 01.08.2010 08:24

Jednoznacne reklamace a hotovo. Tady neni co vymyslet.

Kazdopadne to vypada na rozvody, ale na ten navod od Gizma nekoukej, to je na stary 8V motory.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Standa (01.08.2010 08:35)

Re: Slabej vykon
Autor: NOVAkkk (IP zapsáno)
Datum: 01.08.2010 12:09

nj chYbicku jsem udelal ze jsem nesel do nafty,ale udelali me celou hlavu novou tzv sedilka rozvody a vse me to stalo kolem 12tis...,ale prej jeste meli problemy se skrtici kladkou,to vubec nevim kde by mela byt ta je na karburatoru nebo kde?

Re: Slabej vykon
Autor: NOVAkkk (IP zapsáno)
Datum: 01.08.2010 12:09

nebo nemuze to byt nekde v karburatoru co myslite kuci co ?

Re: Slabej vykon
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 01.08.2010 12:14

Nemas zadny karburator. Skrtici klapka je soucasti sani a jde do ni plastova hadice od vahy potazmo filtru.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **     **  ********   ******   **     ** 
 ***   **   **   **   **    **  **    **  ***   *** 
 ****  **    ** **        **    **        **** **** 
 ** ** **     ***        **     **        ** *** ** 
 **  ****    ** **      **      **        **     ** 
 **   ***   **   **     **      **    **  **     ** 
 **    **  **     **    **       ******   **     ** 
Powered by Phorum.