www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Cukání motoru
Autor: Klubajs (IP zapsáno)
Datum: 31.10.2018 14:52

Ahoj, začala mě blbnout moje Tigra 1.4 16V 66kW, r.v.99. Když nastartuju, tak motor zní jako kdyby neměl dost benzínu, přitom ¾ nádrže mám. A celkově při jízdě zní dosti nezdravě ten motor a při sešlápnutí plynu se začne dusit ještě víc. I na volnoběh to přetrvává.

Může to bejt palivovým čerpadlem ? EGR ventil nebo jak se mu nadává by měl být zaslepenej.

Ještě takovej poznatek – přijde mě že když je ráno 5 stupňů, tak je to „skoro v pohodě“, ale naopak když je odpoledne 20, tak bych řekl že se ten motor dusí ještě víc.

Díky.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   ********    ******     *******   **    ** 
 **     **  **     **  **    **   **     **   **  **  
 **     **  **     **  **         **           ****   
  ********  ********   **   ****  ********      **    
        **  **     **  **    **   **     **     **    
 **     **  **     **  **    **   **     **     **    
  *******   ********    ******     *******      **    
Powered by Phorum.