www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: vypojeni lambda sondy
Autor: Pepe GSi (IP zapsáno)
Datum: 13.06.2012 08:39

Zdravim, mam v aute motor C20XE na kterem jsem jiz prevrtal klapku, vymenil vstriky a navysil tlak na liste. Nyni ale samozrejme nemam podle budiku uplne idealni smes, jakou bych si predstavoval, po vetsinu prubehu chudsi nez ma byt. Chtel jsem proto vyuzit tento navod od Vendyse na vypojeni Lambda sondy C20XE.
Vsechny ,,pominky,, splnuji, tedy vahu vzduchu, typ jednotky a propojeni.
Na vaze vzuchu je pin 6 propojen s pinem 43ECU jiz od vyroby, takze jsem pouze natahl kostru na pin 20ECU. Kostru jsem si radeji natahl pres vypinac aby se v pripade nefunkcnosti dala odpojit a vratit se tak zpet k originalnimu zapojeni.
Odpojil jsem lambdu, pokusil se nastartovat, ale auto chytlo a ihned chciplo, opakovalo se stale dokola i po pokusech vsemozne tocit s potenciometrem. Pote jsem jeste vyzkousel kostru na pinu 20ECU odpojit (origo nastaveni s lambdbou). Auto normalne chytlo pote jsem za behu zapojil kostru na pin 20ECU auto ihned chciplo. Opet nekolik pokusu s ruzne natocenym potenciometrem, ale pokazde kdyz jsem sepnul kostru na pin 20ECU, auto ihned chciplo. Potroboval bych proto prosim nejake rady kde delam, chybu, ci nekoho kdo tenhle navod jiz uspesne provedl na nekterem aute?

Mnohokrat dekuji s pozdravem Josef Perger

Re: vypojeni lambda sondy
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 13.06.2012 09:27

a máš odpojenou LS??? mam pocit že souběžně to nemaká

Re: vypojeni lambda sondy
Autor: Pepe GSi (IP zapsáno)
Datum: 14.06.2012 05:19

Lambdu jsem vypojenou mel, rozpojil jsem ji normalne v konektoru v motorovem prostoru. Zkousel jsem obe varianty jak s pripojenou, tak i se zapojenou a pokazde kdyz jsem pripojil kostru na pin 20ECU tak to pokazde ihned chcipne.

Re: vypojeni lambda sondy
Autor: vezir.tom (IP zapsáno)
Datum: 17.06.2012 11:12

ahoj chci vypojit lambdu u daewoo racer tf 19 r.v93 licence kadett motor obsah 1498 je tu navod na vyrazeni c16nz pujde to podle toho

Re: vypojeni lambda sondy
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 18.06.2012 08:59

jj podobně i na RACERA osobně bych se na to ale vyprdnul

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******         **  ********        **   ******   
 **    **        **     **           **  **    **  
 **              **     **           **  **        
 **              **     **           **  **   **** 
 **        **    **     **     **    **  **    **  
 **    **  **    **     **     **    **  **    **  
  ******    ******      **      ******    ******   
Powered by Phorum.