www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
vynechávání
Autor: DušanN (IP zapsáno)
Datum: 13.07.2007 10:07

Potřebuji poradit mám opel astra C14NZ r.v.96. Občas mi za jízdy vynechá motor. Musím zastavit a znovu nastartovat, nebo to jen cukne a jede dál. Někdy po delší jízdě jde nastartovat až tak na třetí pokus. Vyměnil jsem palivový filtr. Jednotka nehlásí žádnou chybu.

Re: vynechávání
Autor: tomi (IP zapsáno)
Datum: 13.07.2007 14:17

Mne to robilo rele palivoveho cerpadla.Bolo dobre,ale malo studeny spoj,raz islo a raz nie.

Re: vynechávání
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 14.07.2007 12:16

Palivové čerpadlo by mělo dávat cca 1.5L za 1min! Oddělej palivivou hadičku z filtru a dej tam pet láhev (2L) a zapni klíček zapalování a po cca 1min ho vypni a sleduj kolik máš toho paliva v té láhvi.

Pokud se špatně startuje, tak prohlédni celý palivový systém jestli není poškozené vedení paliva (vzlínání benzínu) Pokud je 100% těsný, tak je problém ve spětném ventilu který je umístněn v čerpadle. Kup jiný a dej ho za čerpadlo. Je jedno jaký typ hlavně ať je určen pro benzínový systém aut.

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: vynechávání
Autor: DušanN (IP zapsáno)
Datum: 15.07.2007 05:40

Včera mi na jednotce vyskočila chyba 24. Psal jsem to do poradny jako nový příspěvek ale neuvedl jsem typ auta a neprošel jsem si starší záznamy. Standa mi to smazal. OK beru na vědomí. Něco jsem v poradně našel, ale problém je v tom, že nemám digitální palubovku, tak nevím co to hlásí nějaký frekvenční čidlo.

Re: vynechávání
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 15.07.2007 05:45

[www.opelastra.cz]

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: vynechávání
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 15.07.2007 05:52

DušanN napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Včera mi na jednotce vyskočila chyba 24. Psal jsem
> to do poradny jako nový příspěvek ale neuvedl jsem
> typ auta a neprošel jsem si starší záznamy. Standa
> mi to smazal. OK beru na vědomí. Něco jsem v
> poradně našel, ale problém je v tom, že nemám
> digitální palubovku, tak nevím co to hlásí nějaký
> frekvenční čidlo.

Byl Tě smazán příspěvek proto, že jsi neuvedl typ a značku vozu, ,a kam jsi to napsal teď?confused smiley

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: vynechávání
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 15.07.2007 07:18

To Dusan : Pokud nenapises typ auta, nemuzu te bohuzel rict, kde se tohle frekvencni cidlo (drahovy vysilac frekvence) nachazi. Kadett ho ma u prevodovky na nahonu tachometru, Astra zase v pristrojovce.

Re: točí ale nestaruje nedává benzín do karburátoru
Autor: venca (IP zapsáno)
Datum: 18.02.2012 12:29

Dobrý den chci se zeptat kde se nachází přesně benzínové čerpadlo v mé atře Fko díky za odpoved plzen Venca Klik Opel ASTRA F- 1.4 i
-

Re: vynechávání
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 18.02.2012 14:48

Zkusil jsi použít vyhledávání?
na toto téma je tu plno příspěvků:-)))))))))
[www.opelastra.cz]

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: vynechávání
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 18.02.2012 16:14

V nadrzi, pod zadnima sedackama. Odklop zadni sedak a na prave najdes cerne vicko.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **     **  **     **  ********  **     ** 
 ***   **  ***   ***  ***   ***  **         **   **  
 ****  **  **** ****  **** ****  **          ** **   
 ** ** **  ** *** **  ** *** **  ******       ***    
 **  ****  **     **  **     **  **          ** **   
 **   ***  **     **  **     **  **         **   **  
 **    **  **     **  **     **  **        **     ** 
Powered by Phorum.