www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Kolik stojí výměna celé převodovky v servise?
Autor: laweta3 (IP zapsáno)
Datum: 29.08.2007 17:37

ZDravím, je to 3 dny zpátky, vysypala se mi převodovka v chlumci nad cidlinou,nešlo zařadit ani vyřadit žádná rychlost.Místním servise si mechanik řekl cenu 4000 za kompletní výměnu celé převodovky,kterou sehnal na vrakovišti,cena vč práce a oleje.Myslíte se, že je to dobrá,normální nebo špatná cena? Mám opel kadett E hatchback, rok výroby 1988, motor 1,3 katalizátor,44KlW?????? - všem děkuji za odpovědi.Jirka

Re: Kolik stojí výměna celé převodovky v servise?
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 29.08.2007 18:02

No vem si, že na vrakáči stojí převodovka cca 1500 - 2500,-, olej tě vyjde na 350Kč(originál) a práce je na tom docela dost cca 4hod a záleží, kolik si účtuje na hodinu. Ale když už měníš převodovku, doporučuju vyměnit i spojku, přinejmenším lamelu!!! Jinak třeba u nás mění převodovku (pouze práce) za 1400,- bez papíru. Takže když jí seženeš od někoho přes annonci za 500, seženeš někoho kdo ti jí tam za 1500 dá, tak ušetříš 2 koliky a máš na lamelu...
Ale jinak bych řekl, že takhle komplet výměna za 4 tis. je docela v normálu

Re: Kolik stojí výměna celé převodovky v servise?
Autor: laweta3 (IP zapsáno)
Datum: 30.08.2007 16:46

děkuji za odpověď - cena 1600 práce, 2000 zánovní převodovka z vrakoviště i s čidlem spojky a náhonem tachometru a 353 převodový olej.

Re: Kolik stojí výměna celé převodovky v servise?
Autor: Zezulová Žaneta (IP zapsáno)
Datum: 29.04.2009 07:33

Dobrý den,

Chtěla bych zeptat na kolik výjde výměna celé spojky na auto:
Fiat BRAVO, rok výroby 1997, obsah motoru 1.8, 16V, Výkon 83kw.

Re: Kolik stojí výměna celé převodovky v servise?
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 29.04.2009 07:34

Žanetko, tady se resi pouze Opely smiling smiley

Re: Kolik stojí výměna celé převodovky v servise?
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 29.04.2009 07:55

Ale jak jsi mi říkal Stando posledně, pomůžeme zde každému že?
Tak dám aspoň odkaz na stránky Fiat klubu
[fiatbravoklub.com]

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: Kolik stojí výměna celé převodovky v servise?
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 29.04.2009 08:37

Žaneta:
No, myslím, že cena za práci bude podobná jako na oplíka, akorát na takhle nový auto asi neseženeš rychlostku za 500 - 1500 :-D...

Re: Kolik stojí výměna celé převodovky v servise ? Na Opel corsa
Autor: Kateřina (IP zapsáno)
Datum: 10.05.2022 14:31

Dobrý den chtěla bych se zeptat kolik stojí oprava převodovky v servisu. Někdo mi říkal že to může být i 20000 tak se chci zeptat jestli nevím okolo jaké částky se to může pochybovat. Děkuji

Re: Kolik stojí výměna celé převodovky v servise?
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 10.05.2022 21:19

Vloni jsem nechaval opravit/repasovat prevodovku na Opel Insignia u Zraleho a vyslo to na 25 tkc. ALE!!! V pondeli jsem tam auto dal a v patek bylo hotovo.
Nasel jsem servis, ktery by to udelal za 18tkc, ale bylo by treba prevodovku vymontovat, ocistit a dovezt...
Navic Zraly u toho dela i geometrii predni napravy. Tak ze nebylo co resit.
Tohle neni nic jednoducheho, proto jsem to sveril odbornikum primo na Opely.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **    **  ********  **     **   *******  
 **         **  **   **        ***   ***  **     ** 
 **          ****    **        **** ****  **        
 ******       **     ******    ** *** **  ********  
 **           **     **        **     **  **     ** 
 **           **     **        **     **  **     ** 
 ********     **     ********  **     **   *******  
Powered by Phorum.