www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
cuka nejede
Autor: Krosbown (IP zapsáno)
Datum: 09.10.2007 22:25

ahoj kadetaci...potreboval bych poradit..
Kdyz se snazim z mista rychle odject auto mi zacne drncet a cukat jak kdyby jelo na 3 valce...kdyz pridavam plyn pomalu tak se to rozjede ale z krizovatky vyjizdim pomalu..dela mi to i na 2jku 3jku i 4rku..nemuzu ho ted moc honit,.,nevi nekdo v cem by mohla by zavada?

Re: cuka nejede
Autor: ada (IP zapsáno)
Datum: 10.10.2007 04:49

to krosbown : musíš napsat označení motoru !!! ps. přečti si oznámení na prvním řádku.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ada (10.10.2007 04:55)

Re: cuka nejede
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 11.10.2007 09:28

Vzduchový filtr máš v pořádku? Palivový filtr taky?

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: cuka nejede
Autor: Krosbown (IP zapsáno)
Datum: 11.10.2007 21:01

no tak je to C14NZ...filtry mam v poho

Re: cuka nejede
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 12.10.2007 05:28

A zase:

[www.opelastra.cz]

Re: cuka nejede
Autor: Krosbown (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2007 00:07

vis co?..kdyby jsi misto toho, aby jsi sem daval naky "a zase"www.opelastra.cz] mi tu mohli treba nejaci lidi poradit!--kdyby tu byl nektery z problemu ktery jsem nasel a nezkousel je..nejspis bych si nezakladal novy tema...tak kdyztak mi to takhle jednoduse neuzavirej DIK!!!

Re: cuka nejede
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 21.10.2007 10:13

Tak podivej se panacku, porad se to tady vokecava dokola opravdu jako u debilu, ze v prvni rade musis mit v poradku zapalovaci soustavu (svicky, zapalovaci kabely, rozdelovac, civku), filtry, vsechny konektory v poradku nezoxidovane a v neposledni rade je treba vycist pamet zavad.
Ty ses nezminil ani carkou o tom jsem jmenoval.
Tak ze se laskave nerozciluj a trosku se snaz. Nejses zadna panicka, ale chlap (teda snad), tak nefnukej a zamysli se nad sebou.

Re: cuka nejede
Autor: Hanzo83 (IP zapsáno)
Datum: 27.06.2009 21:18

Ahoj všem mám uplně stejny problém jako Krosbown mám Astru 1.6 6v 55kw kod motoru je x16SZR když jedu do sebemenšího kopce tak někde v půlce se motor začne dusit cukat jako kdyby jel na 3 válce nejde vytočit a kolikrát až chcípne občas se mi u toho rosvítí i diagnostická kontrolka ale ne vždy to samé mi to dělá i když mu déle podržím víc jak půl plynu chvíli se dusí poškubává najednou se chytne a jede normálně s tím problémem že teď je to čím dál častěji neujedu v klidu ani 10km.Vyměnil jsem:palivové čerpadlo, palivový filtr, svíčky, potenciometr škrtící klapky, vstřikovač, lambda sondu, a výsledek žádný..prosím poraďte co to může způsobovat děkuji....

Re: cuka nejede
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 28.06.2009 08:07

No a když se ti tedy rozsvítí ta závada co jí zkusit vyblikat!

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

cuká mi to
Autor: zetyn (IP zapsáno)
Datum: 14.09.2011 15:21

zdarec, má ten samý problém, astra 1.6 8v r.v 95. Cuká mi to jako prase, filtr sem vyměnil, chvilku klid pak zase... ale na neutrál to můžu tůrovat a ani náznak, že by to vynechávalo.

Re: cuká mi to
Autor: StreetRider (IP zapsáno)
Datum: 15.09.2011 18:08

Mám ten stejný problém jako Zetyn...výměna rozdělovače,filtru paliva,čerpadla a svíček a nic



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******   ********  ********        **  ********  
 **    **  **        **    **        **  **     ** 
 **        **            **          **  **     ** 
 **        ******       **           **  ********  
 **        **          **      **    **  **        
 **    **  **          **      **    **  **        
  ******   ********    **       ******   **        
Powered by Phorum.