www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
VÝMĚNA SPOJKY ASTRA G.
Autor: melsaro (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2010 18:18

ZDRAVÍM VŠECHNY-NEMĚNIL JSTE UŽ NĚKDO SPOJKU U ASTRY G. S MOTOREM ISUZU 1.7 DTI? ROK VÝR. 2000. CO MÁM ZJIŠTENÉ MOHOU TAM BÝT TŘI DRUHY A LIŠÍ SE JEN NEPATRNÝMI ROZMĚRY,RÁD BYCH VĚDĚL PŘESNÉ OZNAČENÍ ABYCH JÍ MOHL ZAKOUPIT,ALE NÉ TADY U NÁS ,TA CENA ZA SADU JE KATASTROFICKÁ,

Re: VÝMĚNA SPOJKY ASTRA G.
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2010 20:29

Pokud v tom byl nějaký systém a neházeli to tam podle nálady, mělo by jít identifikovat potřebnou sadu podle VINka. Tedy u většiny inteligentních prodejců. Jinak samozřejmě i v dnešní době lze nechat lamelu obložit.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: VÝMĚNA SPOJKY ASTRA G.
Autor: dadaxa (IP zapsáno)
Datum: 18.03.2010 15:41

jestli ti to jeste pomuze resil jsem stejny problem potrebujes typ motoru coz je stejne jak mam ja Y17DT coz je astra G 1.7 DTI motor ISUZU rok vyr.2000 vse jde objednat v polsku mam adresu pokud budes mit zajem napis odkaz ti poslu beru od nich vsechno cenove se to tady s tema zlodejama neda srovnat. ta prevodovka ma oznaceni F-17 coz je nejdulezitejsi mne to vyslo i z praci na 7000 kc myslim si ze proti castce 14 000 co chteli tady i z praci je nekde jinde treba kryt plast pod motor tady 2000 tam 560 kotouce tady 2700 a to musis moc hledat tam komplet predek zadek 3000 desky FERRODO tak pokud mas zajem napis cau pokud mozno na mail mateox@centrum.cz tam jsem porad sem nechodim tak casto

Re: VÝMĚNA SPOJKY ASTRA G.
Autor: papo (IP zapsáno)
Datum: 02.07.2014 20:00

máte ještě ten kontakt?našel jsem sadu od LUK za 5500 automedik, ale není u toho jaká je to převodovka.vcelku málo informací



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  ********  **     **  ********  ******** 
 **   **   **    **   **   **      **        **    
 **  **        **      ** **       **        **    
 *****        **        ***        **        **    
 **  **      **        ** **       **        **    
 **   **     **       **   **      **        **    
 **    **    **      **     **     **        **    
Powered by Phorum.