www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Utazeni hlavy po zahrati
Autor: Siky (IP zapsáno)
Datum: 04.07.2012 09:43

Ahoj, nacetl jsme se tady toho hodne o utahovani hlav, utahovacich momentech a veci s tim spojenzch. mam Astra GSI (C20XE) a ted jsem musel delat tesneni pod makovici, momenty mam ale neni mi jasne ci se u tohoto mtoru dotahuje jeste po zahrati nebo ne a jak, kdy a u ceho se to takto dela..?... Preci jen je to zas viko dolu, ptreresnit atd.... Muze mi na to dat prosim nekdo odpoved? :-)

Dekuju S.

Re: Utazeni hlavy po zahrati
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 04.07.2012 11:35

Po ohrati se samozrejme nedotahuje. Z toho duvodu jsou tam utahovaci momenty vetsi, nez treba u 8V, kde se dotahuje...
Ale zase.... Dneska uz vetsina servisu na to dotahovani kasle..

Re: Utazeni hlavy po zahrati
Autor: Siky (IP zapsáno)
Datum: 04.07.2012 15:13

Ok, dekuju smiling smiley



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  ********   **     **  **      **  **    ** 
    **     **     **  **     **  **  **  **   **  **  
    **     **     **  **     **  **  **  **    ****   
    **     ********   *********  **  **  **     **    
    **     **     **  **     **  **  **  **     **    
    **     **     **  **     **  **  **  **     **    
    **     ********   **     **   ***  ***      **    
Powered by Phorum.