www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
ASTRA 98 1.7TD
Autor: baN84 (IP zapsáno)
Datum: 28.10.2012 17:13

Zdravím, potřebuji radu smiling smiley

Koupil jsem Astru 1.7TD a ted pátrám po fórech a za boha nemohu zjistit, jaký tam mám vlastně motor, jestli, opel, či isuzu, mělo by to mít 50kw a jde přesně o 11/98. Dále chci vyměnit olej a hledám jaký olej mu nejvíce chutná.

Děkuji za jakýkoliv postřeh. Dan.

Re: ASTRA 98 1.7TD
Autor: Bre@thlless (IP zapsáno)
Datum: 28.10.2012 20:11

vygoogli si fotky

Re: ASTRA 98 1.7TD
Autor: baN84 (IP zapsáno)
Datum: 28.10.2012 20:16

Už jsem vše našel, mám tam motor OPEL ! Jsou tak hrozné jak se píše ? Kolik vydrží při správném zacházení smiling smiley Děkuji ....

Re: ASTRA 98 1.7TD
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 28.10.2012 21:26

Mám Astru F s tímto motorem (X17DTL), holka má za sebou 333 tisíc. Já jsem s ní za rok a půl najezdil 20 tisíc a s motorem nemám žádný problém. Jen je třeba si zvyknout, že to auto nejede... a nejede, ani když se mu šlape na krk (jen to pak žere). Když se k němu budeš chovat slušně, tak i on se pak k tobě bude chovat slušně winking smiley

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******    ******     ******    ********   **    ** 
 **     **  **    **   **    **   **     **  **   **  
        **  **         **         **     **  **  **   
  *******   **   ****  **   ****  ********   *****    
        **  **    **   **    **   **         **  **   
 **     **  **    **   **    **   **         **   **  
  *******    ******     ******    **         **    ** 
Powered by Phorum.