www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
opět motorový olej
Autor: jarda vv (IP zapsáno)
Datum: 05.07.2013 06:00

Zdravím .Potřebuju poradit jaký olej má být v motoru. Prohledal jsem poradnu a zrovna to co mám já tam není. Mám astru g caravan 1,4 16v rv.2004 označení motoru z14xe. Díky

Re: opět motorový olej
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 05.07.2013 06:17

A co víc bys potřeboval?
[www.opelastra.cz]

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: opět motorový olej
Autor: jarda vv (IP zapsáno)
Datum: 05.07.2013 07:45

No na těch astra olejích jsem byl taky, ale vím stejný h.... jako před tím . zkusil jsem i stránky toho aralu na který je tam odkaz, ale bez němčiny.... Asi na to nemám buňky. Vlastně by mi stačilo pouze napsat ten typ oleje co je v tom motoru ok.

Re: opět motorový olej
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 05.07.2013 09:00

Pokud jezdis hodne kratky trate, caste startovani - popojizdeni, tak bych tam asi nalil spis 5W-40, ale jinak 10W-40 nebude vubec problem.
Spis je otazka, na co to jezdilo tech poslednich 9 let smiling smiley



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **         **      **  **    **  **      ** 
  **  **   **    **   **  **  **  ***   **  **  **  ** 
   ****    **    **   **  **  **  ****  **  **  **  ** 
    **     **    **   **  **  **  ** ** **  **  **  ** 
    **     *********  **  **  **  **  ****  **  **  ** 
    **           **   **  **  **  **   ***  **  **  ** 
    **           **    ***  ***   **    **   ***  ***  
Powered by Phorum.