www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Topení
Autor: heiderovi (IP zapsáno)
Datum: 11.01.2014 15:13

Ahoj.Prosím o radu.Někde mi prosakuje voda na podlahu spolujezdce.Tak jsem nalil do vyr.nádobky směs na utěsnění chl.kapaliny.Koupeno v Autokelly.Voda stejně prosakuje dále.Ale když ted přidávám a ubýram kolečkem teplotu,tak už 2x.se stalo že přestalo topit topení.I po ujetí 120km.Obě přívodní hadice k topení byly stejně horké.Musel jsem nechat motor uplně schladnout,knoflík topení nechat otevřen naplno a pak to topilo.Teď jsem jel a omylem ubral teplotu a přestalo to topit.Druhý den to zase topilo.Tak nevím.Předem díky.

OPEL ASTRA F CARAVAN/X16SZR/1997

Re: Topení
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 11.01.2014 15:23

Tak ze posledni varovani !!!

Tohle tema smazu jiz po nekolikate a doufam, ze uz se tu neobjevi. Nevidim jediny duvod zakladat nove tema, kdyz je dotaz jiz jednou v jine sekci a v tematu tykajicim se problemu.



Toto téma bylo uzavřeno.
Powered by Phorum.