www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: PREVODOVKA
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 19.01.2014 20:16

Proč jsi mi do soukromé zprávy psal, že tam byla chyba 33 a tady píšeš všechno možný, jen ne tu? Odpoj baterku, nech ji tak deset minut, připoj ji a vybli-kej závady. Napiš si, co tam bylo a pak to jeď projet a vybli-kej znovu, ať víme, co se tam objeví. A když už se tady o tom automatu tak bavíme, zkontroluj, kolik je tam oleje.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: PREVODOVKA
Autor: martin.rim (IP zapsáno)
Datum: 19.01.2014 20:22

ahojky promin ja zezacatku myslel ze to ukaze jen jednu zavadu ale pak po precteni tech instrukci jsem zjistil ze to ukazuje vsechny zavadi a pak to jede od zvova olej jsem tam nedavno menil delal jsem to dneska asi 3 blikalo to tak jak jsem to tu vypsal

Re: PREVODOVKA
Autor: martin.rim (IP zapsáno)
Datum: 19.01.2014 20:29

jeste jednou se moc omlouvam ja to sem napsal aniz bych si poradne precet ze kodem 12 vlastne zacina diagnostika a konci to vlastne tim samim kdyz to zacne teda jestli jsem to dobre pochopil a mezitim mi to blikalo vzdy 25/3 36/3 39/3 56/3 75/3 76/3 a pak zacla snovu nacitat diagnostika a jelo do od znova

Re: PREVODOVKA
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 19.01.2014 21:17

OK. Tak zkus to, co jsem psal naposled.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: PREVODOVKA
Autor: martin.rim (IP zapsáno)
Datum: 19.01.2014 21:21

Ok zitra to udelam a pisnu ti

Re: PREVODOVKA
Autor: martin.rim (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2014 10:57

Ahojky tak jsem to udelal podle tvych instrukci a kdyz jsem odpojil baterii tak to zadnou zavadu nehlasilo a kdyz jsem to projel tak to hlasi jen 39 jinak nic

Re: PREVODOVKA
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2014 16:17

Což by znamenalo, že nejde snímač otáček na výstupu převodovky. A to bych se jí nedivil, že nechce řadit.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: PREVODOVKA
Autor: Martin01 (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2014 16:21

JJ uz jsem to taky nasel ted uz zbiva jen to promerit kterej snimac to je pac tam jsou dva a vymenit a snad to bude oki jinak ti moc dekuji za trpelivost a cas jeste jednou diky moc

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  **     **  **     **   ******   
 **     **   **   **   **     **   **   **   **    **  
 **     **    ** **    **     **    ** **    **        
 **     **     ***     **     **     ***     **   **** 
 **     **    ** **    **     **    ** **    **    **  
 **     **   **   **   **     **   **   **   **    **  
  *******   **     **   *******   **     **   ******   
Powered by Phorum.