www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Svody
Autor: K4U (IP zapsáno)
Datum: 28.05.2014 12:55

Cau chlapy, chtěl bzch si dát na astru zavodní výfukové svody, ale mám X16SZR a co jsem videl, jsou k mání jen na 16v.. pasovali by? je jízda s nima opravdu o tolik lepší abych je tam cpal? mám otevřený sání, 4bodový svíčky NGK a místo katu trubku.. případně prosím o radu jak ještě zpříjemnit zážitek z jízdy.. a prosím vyvarujte se narážkám typu "shod to ze skály a kup jiný auto" Astřici nedám!!! Dik za rady Karel

Re: Svody
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 28.05.2014 17:31

16V je jaky motor?
I kdyby byly na 1.6 16V bude priruba jina, ale to je samozrejme resi-telny. Nechat vypalit prirubu podle starych a na ni navarit ladene svody.
Pokud jsou na 2.0 16V, je to blbost davat na 1.6ku. Ma jiny plneni a tlaky, tak ze by to mohlo byt spis horsi nez lepsi.
Navic uz se jedna o sirsi motor, tudiz rozestup trubek bude jiny.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **   ******    **     **  **     ** 
 **     **   **   **   **    **   ***   ***  **     ** 
 **     **    ** **    **         **** ****  **     ** 
 ********      ***     **   ****  ** *** **  ********* 
 **           ** **    **    **   **     **  **     ** 
 **          **   **   **    **   **     **  **     ** 
 **         **     **   ******    **     **  **     ** 
Powered by Phorum.