www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Deformace nádrže podtlakem
Autor: jiřík561561 (IP zapsáno)
Datum: 20.08.2017 15:26

Po letech provozu astra X16SZR 250 000km přestala jet jakoby došel benzín ikdyž doté doby přesný palivoměr ukazoval 10l.Vyměnil jsm pal. filtr,pak jsm zjistl tu deformaci nádrže,hadičky jsou průchozí,nádrž nafouknuta kompresorem, saci koš i plovák palivoměru opět na svém místě.Nešlo však palivové čerpadlo protože relé čerpadla nemá kostru, která vede hnědým kabelem z ŘJ .Kabel jsem předělil relé ukostřil přímo, z víčka nádrže jsem vyndal těsnění.Astra jede normálně ,ale co obsluhuje přisávání vzduchudo nádrže jsem nezjistil.Ve schematu el. je nějaký ventil přisávání vzduchu ale nevím kde se nachází.Nemůžu něco podělat tím přímým ukostřením ? Díky za radu.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******    ********  **         ********   *******  
 **    **      **     **    **      **     **     ** 
 **            **     **    **      **     **     ** 
 **   ****     **     **    **      **      ******** 
 **    **      **     *********     **            ** 
 **    **      **           **      **     **     ** 
  ******       **           **      **      *******  
Powered by Phorum.