www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Karburátory - co na to ŘJ?
Autor: Igy007 (IP zapsáno)
Datum: 16.05.2018 23:11

čau marty

X16SZ řešim, protože ho mám v autě a jinej tam rvát nechci smiling smiley
Při koupi auta jsem vlastně neměl moc na výběr (F Bertone Cabrio v plný výbavě = nebyly moc nabídky) a zároveň jsem dostal dobrý reference, že ten motor je prostě kvalitní. (nežere olej, vysokej nájezd, nepotká se..)

Samozřejmě že mnohem zajímavější by bylo narvat tam V6 z Omegy/Vectry ale vysvětluj to pak STK/pojišťovně grinning smiley

1.6 mi navíc nepřijde jako tak hrozná kubatura, problém vidim hlavně v tom jednobodovym vstřikování. ( single inj. nad škrticí klapkou a daleko od válců )
A o tom je vlastně celý tohle vlákno..
V karburátorech vidim mnohem větší potenciál než v MPI.

Navíc se mi líbí, jak je to 8v, tak to má hezky úzkou hlavu a motorovej prostor je takovej "vzdušnější".

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   ********   **      **  **    **  **      ** 
 **     **  **     **  **  **  **  **   **   **  **  ** 
 **     **  **     **  **  **  **  **  **    **  **  ** 
 **     **  ********   **  **  **  *****     **  **  ** 
 **     **  **         **  **  **  **  **    **  **  ** 
 **     **  **         **  **  **  **   **   **  **  ** 
 ********   **          ***  ***   **    **   ***  ***  
Powered by Phorum.