www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Vynechávání při jízdě Opel Astra G motor 1.7DTi
Autor: Navrátil (IP zapsáno)
Datum: 29.01.2018 12:44

Čau kluci,mám dotaz či prosbu mám Opel Astra G rok 2000 motor 1,7DTi nejeto těd 330000 do nedávna žádný problém až těd vždy za studena motor škube a jakokdyby vynechával,závada na přístrojovce nesvítí žádná.Po zahřáti problém takřka zmizí jen obšas při 3000ot poškube.

Re: Vynechávání při jízdě Opel Astra G motor 1.7DTi
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 29.01.2018 16:05

Tak mi to dělalo, byl jsem z toho nervózní, ale když jsem s tím jel do Chorvatska a zpět a dojel jsem, přestalo mě to zajímat. Je sice fakt, že když jsme ho začali více honit, tak to nebylo tak často, ale je to pořád. Je to takový okamžik, cca 1/10 sekundy a klid.
Na diagnoze se na nic zásadního nepřišlo, jen nějaký tlak byl trochu jinak. Je to ale jen čidlem, které je nahoře zezadu uchycené jednám vrutem a natlačené dovnitř něčeho. Je to už poměrně dávno, tak si nepamatuju, co to je.

________________________________________
Raději pomalu autem, než rychle sanitkou
Opel Astra F Caravan X17DTL=>
Opel Astra G Caravan Y17DT=>
???
Luboš X17DTL



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Luboš X17DTL (29.01.2018 16:08)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********        **  **     **  ********   *******  
    **           **  **     **  **    **  **     ** 
    **           **  **     **      **    **        
    **           **  **     **     **     ********  
    **     **    **   **   **     **      **     ** 
    **     **    **    ** **      **      **     ** 
    **      ******      ***       **       *******  
Powered by Phorum.