www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
X20XEV posunutý omezovač na 4500 otáček
Autor: DavidKroupa (IP zapsáno)
Datum: 21.06.2021 20:38

Zdravím, nevíte někdo proč mám v autě posunutý omezovač ? Měnil jsem celý motor a šáhnul jsem i do senzoru polohy škrtící klapky a potom jsem i celou klapku vyměnil, myslíte že by to mohlo být tím senzorem ?

Re: X20XEV posunutý omezovač na 4500 otáček
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 22.06.2021 17:08

Spis bych to tipoval na snimac otacek na vacce, popripade na klice.... Omezovac se posunout neda...
Chtelo by to napichnout na diagnostiku a sledovat impulzy z obou snimacu.

Re: X20XEV posunutý omezovač na 4500 otáček
Autor: DavidKroupa (IP zapsáno)
Datum: 23.06.2021 00:52

No na vačce jsem snímač právě měnil, protože mi dělal problém volnoběh a ten už je dobrý a na klice je snímač dobrý, protože v předchozím motoru problém nedělal a na diagnostice mi to hlásí jen problém snímače polohy škrtící klapky právě a snímač je z předchozího motoru a tam fungoval bezchybně a chybu na diagnostice neměl tak si říkám že když jsem do něj zasáhnul jestli se mohl nějak rozladit ?

Re: X20XEV posunutý omezovač na 4500 otáček
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 23.06.2021 20:56

A live data ze skrtici klapky ukazuji co?

Re: X20XEV posunutý omezovač na 4500 otáček
Autor: DavidKroupa (IP zapsáno)
Datum: 24.06.2021 09:03

No já tomu zas tolik nerozumím, ale na diagnostice to ukazovalo malé napětí bylo tam jen kolem 0,2.

Re: X20XEV posunutý omezovač na 4500 otáček
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 24.06.2021 21:34

No, tak je tam neco spatne smiling smiley



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **     **   ******   **      **  **    ** 
  **  **   **     **  **    **  **  **  **  ***   ** 
   ****    **     **  **        **  **  **  ****  ** 
    **     **     **  **        **  **  **  ** ** ** 
    **      **   **   **        **  **  **  **  **** 
    **       ** **    **    **  **  **  **  **   *** 
    **        ***      ******    ***  ***   **    ** 
Powered by Phorum.