www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Dieslové motory
Autor: Marky (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2006 19:06

Zvazuji casem upgrade z Fka na Gcko, pokuste se me prosim nasmerovat kterou verzi diesla pripadne hledat. Osobne se mi spotrebu a nizsim povinnym rucenim zamlouva 1,7 55kW na druhou stranu 2DI /DTI ma retez, a bude i sviznejsi.

Re: Dieslové motory
Autor: Matys (IP zapsáno)
Datum: 28.02.2006 11:31

Rozhodně doporučuji diesel od ISUZU,měl jsem Kadetta s 1.6 a to byl skvělí diesel.Jak jsem ho prodával,tak měl najeto 436 tkm a jezdí stále.Pak jsem si pořídil Astru 1.7 dtl a poruchy se jen hromadily,nepovený motor.Teď mám Astru 1.7 tds (isuzu) a je to paráda.Bezproblémové starty i při -28 stupních a to nepoužívám žádné aditiva a spotřebu po městě mám v tomto období do 6,5 litru a mimo město jezdím v zimě do 5,5 a v letě se todá stáhnout na 5 litru.

Re: Dieslové motory
Autor: Marky (IP zapsáno)
Datum: 28.02.2006 20:59

Pro Matys> jestli jsi odpovidal na muj prispevek, tak to me velmi tesis, protoze jsem s ISUZU maximalne spokejen a mel jsem za to, ze do Gckove rady tyto motory jiz nedavali. Predpokladam, ze je to ta verze 1,7DTi s 55kW, nebo se pletu? Pokud si budu moci casem vybrat, tak mu rozhodne dam prednost. Jinak s tebou souhlasim s Fkovym kombikem s hodne lehkou nohou se da za 5litru jet, ale osobne mam redeji jizdu kolem 5,5litru smiling smiley

Re: Dieslové motory
Autor: Aleš1236 (IP zapsáno)
Datum: 11.06.2014 11:58

Zdravím zaujal mě koment pana Fukína mám 1.7 td isuzu 60 kw (vectra cool smiley najeto mám 327 700 motor olej nežere , táhne krásně , jen to klepání dle mého názoru vycházející z ventilů . Nejsem si jist komu tuhle opravu mohu svěřit nemáte někdo tipa ? Moravskoslezský kraj smiling smiley kdyžtak meil...

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **     **   ******     *******   **     ** 
  **  **   **     **  **    **   **     **  **     ** 
   ****    **     **  **                **  **     ** 
    **     *********  **   ****   *******   **     ** 
    **     **     **  **    **          **   **   **  
    **     **     **  **    **   **     **    ** **   
    **     **     **   ******     *******      ***    
Powered by Phorum.