www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Poslední díl výfuku Astra F
Autor: igas (IP zapsáno)
Datum: 11.06.2005 18:11

Zdravím pánové, jelikož se mi začíná znova klubat dírka ve výfuku na mojí astře a ten poslední díl už je tak trošku dodělaný, chci se zeptat kolik stojí novej? Jestli má cenu kupovat obyč, nebo už za ty samý prachy seženu nějakej hezčí třeba někde z tuning-centra nebo tak? Díky za odpověď Igas

Re: Poslední díl výfuku Astra F
Autor: dokturek (IP zapsáno)
Datum: 11.06.2005 20:09

kupoval jsem v zaři u georga v haviřově za 1600 hmmm ale žadny zazrak tak prvně omrkni ceny

Re: Poslední díl výfuku Astra F
Autor: Admin (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2005 18:36

V Opelu maji akci na original vyfuk GM posledni dil za 2800Kc i s montazi a to mislim na originalni dil neni spatna cena.

Re: Poslední díl výfuku Astra F
Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2005 21:52

Original výfuk GM za 2800Kč,.................... já vím, že třeba zhruba za ty samí peníze už seženež např. laděnýho Laytinga (3000Kč, - možná i míň).

No Igasi je to na tobě. Přeji ti šťastnou volbu a mnoho km bez dírky na novém výfuku.

Re: Poslední díl výfuku Astra F
Autor: Jiricek.J (IP zapsáno)
Datum: 13.06.2005 04:34

kupoval jsem za levno, na Kadetta za 1400,- na www.autovyfuky.info (výfuk, dopravné, příslušenství-guma, příruba) Tak to zkus tam. J.

Re: Poslední díl výfuku Astra F
Autor: igas (IP zapsáno)
Datum: 13.06.2005 10:54

Original za 2800??? Tak to je celkem kotel, to uz fakt za 3 sezenu nejakyho teho laytinga...uvazuju o necem decentnim, nechci brutalni zvuk, jen tak neco trosicku drsnejsiho nez klasiku. Tak asi mrknu po nejakych tech ladakach.....nevite nekdo kde se daji sehnat za levnejc???? Jestli treba v hradci na tunig party nebo tak? dikec vsem



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********  **    **  **     **  **     ** 
 ***   ***  **        ***   **  **     **  **     ** 
 **** ****  **        ****  **  **     **  **     ** 
 ** *** **  ******    ** ** **  *********  **     ** 
 **     **  **        **  ****  **     **  **     ** 
 **     **  **        **   ***  **     **  **     ** 
 **     **  **        **    **  **     **   *******  
Powered by Phorum.