www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
2. Motor :  Technická poradna   převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně, výfuk  
Zhasínání motoru
Autor: Mathys (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2005 20:42

Dámy a pánové....

Nemáte někdo zkušenosti s náhlým. samovolným vypínáním motoru? Z ničeho nic mi prostě chcípne motor a chvilku (někdy delší a někdy kratší) nejde nahodit. Udělá to klidně třikrát po sobě a pak zase jede a je úplně jedno, jestli je motor studený nebo teplý. Dělá si to kdy se jí zachce.

Má s tím někdo zkušenosti? Jednou jsem od někoho zaslechl, že by to mohlo být snad od řídící jednotky? Nevím.....

Díky



Astra F - C14NZ

Re: Zhasínání motoru
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 24.05.2005 00:58

Zkus vyměnit zapalovací cívku a modul zapalování..

Re: Zhasínání motoru
Autor: PetrF (IP zapsáno)
Datum: 24.05.2005 17:11

jaký je to typ motoru???

Re: Zhasínání motoru
Autor: PetrF (IP zapsáno)
Datum: 24.05.2005 18:09

aaaa, sorry jsem blesk, nevšim jsem si že to tam mášč napsaný :-))))
no asi to vypadá na tu jednotku, ale chce to proměřit na osciloskopu...

Re: Zhasínání motoru
Autor: Mathys (IP zapsáno)
Datum: 27.05.2005 09:24

Tzn..... do servííízu? co?

Včera jsem ještě mluvil s kamarádem a ten říkal, že to jeho bráchovi dělalo taky a bylo to katalyzátorem... yawning smiley( no, tak to jsem zvědav....



Astra F - C14NZ

Re: Zhasínání motoru
Autor: Rozzik (IP zapsáno)
Datum: 27.05.2005 10:01

Mame podobne trable jen ja to resim na mamine aute Citroen ZX 14. asi jsou ty jedna-ctyrky nejaky zaklety!!! smiling smiley

Ja sazim na zapalovaci modul, pruser je ten ze stoji asi 1200 a tak ho jen tak vyzkouset koupit je fakt na pytel!!!

Re: Zhasínání motoru
Autor: oplík.jeník (IP zapsáno)
Datum: 30.05.2005 06:41

Já bych to hledal někde u spínacího relátka, většinou je na klobouku tlumiče, stačí aby byly z oxidovaný ty kontakty, dělal mi to každej

Re: Zhasínání motoru
Autor: jeník (IP zapsáno)
Datum: 30.05.2005 13:56

me to delal vyhnilej dratek k cerpadlu... nebo popraskanej.. podle toho jak se to pohlo... diesly se pekne vrtej



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  ********  **     **  **      **  **     ** 
 **   **   **        **     **  **  **  **  **     ** 
 **  **    **        **     **  **  **  **  **     ** 
 *****     ******    *********  **  **  **  **     ** 
 **  **    **        **     **  **  **  **  **     ** 
 **   **   **        **     **  **  **  **  **     ** 
 **    **  ********  **     **   ***  ***    *******  
Powered by Phorum.