www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
ZADNI MLHOVKA
Autor: Tonda Trinec (IP zapsáno)
Datum: 23.01.2006 20:34

Mam dotaz, mam astru F 14SE dovezenou ze svycarska a nemel jsem tam vypinac mlhovky a relatko, tak jsem si to sehnal, ale co me prekvapilo tak mi mlhovka funguje i bez relatka,nekolikrat jsem to kontroloval v pojistkove skrince a i kdyz tam je prostor pro rele tak to funguje bez nej. Jen bych chtel vedet jak to opravdu ma byt, nerad bych aby mi shorela elektrika. Dik za odpoved

Re: ZADNI MLHOVKA
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 24.01.2006 06:34

Jak predni tak zadni mlhovky jdou pres rele.

Re: ZADNI MLHOVKA
Autor: Tonda Trinec (IP zapsáno)
Datum: 24.01.2006 13:55

Dik ale jak mi vysvetlis ze tam kde ma byt relatko mlhovky nic neni a presto mi zadni mlhovka funguje

Re: ZADNI MLHOVKA
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 24.01.2006 14:03

Jediny vysvetleni je, ze se v tom nekdo hrabal. Ve schematech je to tak jak jsem rikal.. Vic asi nepomuzu.

Re: ZADNI MLHOVKA
Autor: Tonda Trinec (IP zapsáno)
Datum: 24.01.2006 14:24

Takze pro jistotu mam sundat pojistkovou skrinku a podivat se nato,at mi neshori cele auto.Dik

Re: ZADNI MLHOVKA
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 24.01.2006 14:27

Jo jo, kdyz tak me posli mail a ja Te poslu schema abys vedel kudy kam...

Re: ZADNI MLHOVKA
Autor: dokturek (IP zapsáno)
Datum: 24.01.2006 20:03

mam dotazek na oplaky z čech : za kolik se daji u vas na šrotaku sehnat mlhovky NE GSI tady na ostravsku za ně chcou 1 200 kč dik za odpověd.



astra F 1,6 c16nz 1992 + xsara 1,6 16v 2001

Re: ZADNI MLHOVKA
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 24.01.2006 21:39

Mlhovky NE GSi?? POkud se jedna o zadni, tak NE GSi verze Kadettu mely jen jednu mlhovku a to v zadni lampe. A co se tyka prednich, tak ty jsem zase na GSi nikdy nevidel..:-)

Re: ZADNI MLHOVKA
Autor: Pepíno (IP zapsáno)
Datum: 28.01.2006 10:16

GSI ma v predním nárazníku mlhovky winking smiley Ale cena novejch je neskutečná jak u GSI tak u obyč Astry winking smiley proto je lepší nakupovat na vrakáči nebo přes annonci winking smiley



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **     **  ********  ********  ******** 
 **   **   **     **     **     **    **  **    ** 
 **  **    **     **     **         **        **   
 *****     *********     **        **        **    
 **  **    **     **     **       **        **     
 **   **   **     **     **       **        **     
 **    **  **     **     **       **        **     
Powered by Phorum.