www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Re: Centrální zamykání pálí pojistku
Autor: pirko7 (IP zapsáno)
Datum: 18.09.2018 04:52

Zdravím,

mám podobný problém s ASTROU G hatch. Akorad mě nepomůže tohle odpojení. Problém se mi obvykle projeví až po tom co auto někde dlouho stojí a nejspíš vymrzne. Přes zimu jsem nenašel nikde žádný vadný kabel. A přes leto to nezlobí. Domnívám se, že budou zatuhle motůrky a tak v zimě nešlapou. Nevím ale vůbec jak zjistit který to děla, zkoušel jsem odpojit všechny krom motůrku pro nádržku na benzín. Takže že by to mohl dělat on? Neví někdo jak ho dočasně odpojit?



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **              **  **     **  **    ** 
 **        **              **   **   **   ***   ** 
 **        **              **    ** **    ****  ** 
 ******    **              **     ***     ** ** ** 
 **        **        **    **    ** **    **  **** 
 **        **        **    **   **   **   **   *** 
 ********  ********   ******   **     **  **    ** 
Powered by Phorum.