www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Kontrolka na benzín
Autor: Jirka (IP zapsáno)
Datum: 19.05.2005 19:12

Zdravím všechny. Mám Kadeta 1.6i s motorem C16NZ r.v.1987.
Nevím,zda-li mi funguje kontrolka na stav paliva v nádrži.Jak to mohu zjistit? Mimo to,že budu stále jezdit a bud se rozsvítí nebo ne.
Prosím pište mi na e-mail.
Dík Jirka

Re: Kontrolka na benzín
Autor: Nery (IP zapsáno)
Datum: 19.05.2005 19:36

Mám Astru 1.7D a kontrolku tam prostě nemám.Už jsem si na to zvykl a jde to i bez ní...

Re: Kontrolka na benzín
Autor: Charlie (IP zapsáno)
Datum: 19.05.2005 19:53

No já mam kadetta 1,6D kombi taky rok 87 a kontrolku tam taky nemám, ale chtěl bych ji nějak zavést, no škoda že se nevyznam v elektrotechnice, nevíte někdo v kterých modelech byla? Že bych něco sehnal na vrakovišti a namontoval.

Re: Kontrolka na benzín
Autor: Lada (IP zapsáno)
Datum: 20.05.2005 06:11

Mám Kadetta 1.6i s motorem C16NZ r.v. 91 a kontrolku (hladové oko) má zapojené a funkční už z výroby. Je to výbava Frisco.

Re: Kontrolka na benzín
Autor: Honza Most (IP zapsáno)
Datum: 20.05.2005 08:55

Ja bych rekl,ze je to podle vybavy,ja mam vybavu beuty a kontrolku tam mam je to dany jaky tam sou asi budiky mam je jiny nez treba nekdo kdo ma taky kadetta.

Re: Kontrolka na benzín
Autor: jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 20.05.2005 09:14

Já rovněž kontrolku nemám a nějak mě to netrápí...mimoto už mám vychytaný kde se ta ručička nachází aby to za chvíli kikslo smiling smiley

Re: Kontrolka na benzín
Autor: Charlie (IP zapsáno)
Datum: 20.05.2005 12:44

No já v palubce kontrolku mam, ale není zapojená, nevedou k ní dráty, ale nějak to zkusim sfušovat

Re: Kontrolka na benzín
Autor: jp1 (IP zapsáno)
Datum: 21.05.2005 08:43

na těchto stránkách je návod, ale jako neelektrikář se do otho vůbec nepustím, už jsem si zvyk :-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **    **   *******    *******    *******  
 **        **   **   **     **  **     **  **     ** 
 **        **  **    **     **         **  **        
 ******    *****      ********   *******   ********  
 **        **  **           **         **  **     ** 
 **        **   **   **     **  **     **  **     ** 
 ********  **    **   *******    *******    *******  
Powered by Phorum.