www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Lambda - sonda
Autor: Otuan (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2005 09:29

Hezký den. Zajímalo by mě , v jakém rozmezí by měla /chodit/ lambda v normálně seřízeném motoru. X16sz 8V.

Re: Lambda - sonda
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2005 12:20

Běžné lambdy chodí někde mezi 0-1V na volnoběh mají zhruba 300-600mV chce to mít osciloskop a sledovat změny na prudkou akceleraci a ty musí být někde mezi 0-1V

Re: Lambda - sonda
Autor: Otuan (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2005 19:26

Crkyk//. Mám dojem ,že by to mohlo jít změřit i digi. voltmetrem. A když je lambda vadná, tak vykazuje nějaké hodnoty, nebo je na nuli?

Re: Lambda - sonda
Autor: marselino (IP zapsáno)
Datum: 28.04.2005 19:58

Digi voltmetr je opravdu jen na velmi hrubé změření lambdy. Většinou to ale nebude stíhat ukazovat a tím to může být celé zkreslené. Lepší je ten osciloskop.
A ještě lepší je lambda tester o kterém se tu kdysi psalo, že ho někdo pro ostatní udělá a nic...

Re: Lambda - sonda
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 29.04.2005 06:17

Ted nevim na koho narazis ? Pokud vim tak kdo me napsal tak jsem mu ho udelal. Nebo jsem na te zapomnel ? Zadny mejl od tebe nemam ? A nebo myslis ten slib ze nekdo necha udelat tistaky ? Pokud chces tak napis a ja ti to udelam na univerzalnim tistaku.



Příspěvek upraven (29. 04. 2005 08:32)

Re: Lambda - sonda
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 01.05.2005 13:33

POkud by jsi chtěl a budeč někde kolem Pardubic ozvy se a můžem provést diagnostiku na compu

Re: Lambda - sonda
Autor: Admin (IP zapsáno)
Datum: 01.05.2005 17:05

To mne hodne zajima, co pouzivas za diagnostiku?

Re: Lambda - sonda
Autor: Stanley (IP zapsáno)
Datum: 04.05.2005 08:51

To nebyla narážka na tebe ... Před dlouhým časem to tu opravdu někdo nasliboval a nic z toho nebylo.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **     **  **     **  ********   **     ** 
    **     ***   ***  **     **  **     **  **     ** 
    **     **** ****  **     **  **     **  **     ** 
    **     ** *** **  **     **  ********   **     ** 
    **     **     **   **   **   **         **     ** 
    **     **     **    ** **    **         **     ** 
    **     **     **     ***     **          *******  
Powered by Phorum.