www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
svítící kontrolka motoru
Autor: R@ndom (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2005 22:42

Dobrý den,

co znamená, když svítí kontrolka elektroniky motoru, pak mi zhasne a já ujedu bez problému 600km bez dalšího rozsvícení. Mám se tím dál zaobírat? Napadly mne kontakty - co mám tedy pročistit?

R@ndom


Re: svítící kontrolka motoru
Autor: R@ndom (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2005 22:43

Mohl by prosím ještě nekdo změnit titulek zprávy? Chtěl jsem napsat "svítící kontrolka elektroniky motoru"

Re: svítící kontrolka motoru
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 04.05.2005 05:50

No hlavne nam vubec nerikas, jestli Te ta konntrolka sviti v autobuse, nebo na motorce.
Nicmene se podivej na kadett.cz do Technika -> Motor -> Pamet zavad. Kontaktama to urcite nebude.

Re: svítící kontrolka motoru
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 04.05.2005 05:58

Pokud ti svítí za běhu motoru kontrolka motoru tak ti auto hlásí že comp běží v nouzovém režimu. Což značí že ti autíko bude víc papat a také kouřit. Nejlepší by bylo bud si vyblikat chybové kody a nebo to napíchnout na diagnostiku.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******   **    **  ********  **    **  ******** 
 **    **   **  **   **         **  **      **    
 **          ****    **          ****       **    
 **           **     ******       **        **    
 **           **     **           **        **    
 **    **     **     **           **        **    
  ******      **     ********     **        **    
Powered by Phorum.