www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Aktuální stránka: 1 z 31
Dálkové ovládání- montáž, opravy.
Autor: Rabbit (IP zapsáno)
Datum: 07.07.2005 09:39

Cau,mam Astru F s orig. centralem, ale bez DO. Chtel bych dokoupit dalkac, uvazuju o Jablotron CL-301SL ( [www.jablotron.cz] ) za cca 1500Kc. Potreboval bych vedet, jestli uz to nekdo nemontoval, jestli to je pouzitelny na Astru a jak slozita je montaz.
Diky



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Brouček (31.05.2013 07:49)

Re: DO Jablotron CL-301SL
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 11.07.2005 12:52

Rabbit to budeš mít trochu problém CL-301 se už nedělá místo toho je 305 a co se týče montáže práce tak na hodku prostě pohoda pokud jsi někde od Pardubic klidně ti ho namontuju

Re: DO Jablotron CL-301SL
Autor: Jirka (IP zapsáno)
Datum: 24.08.2005 14:16

Sakra, jen hodka prace??? To by bylo super, jen aby to bylo i pro trubky, jak su ja :-)
a co tohle
[www.dstechnik.cz]
nebo tohle
[www.molpir.cz]

A je to rovnou s alarmem

Re: DO Jablotron CL-301SL
Autor: Zdeněk (IP zapsáno)
Datum: 24.08.2005 14:59

To Jirka : na ten dstechnik jsem koukal taky, ale pukud nemáš trochu znalosti o autoelektrice jako já je nemám, tak se do toho nepouštěj

Re: DO Jablotron CL-301SL
Autor: Al (IP zapsáno)
Datum: 25.08.2005 19:12

Ahoj.
S tim navodem je to vynikajici napad, taky bych o nej mel zajem?
Na strankach jablotronu je DO CL-305 za 1865kc. Da se koupit jinde, nebo jine levneji?
Al.

Eletrika+central
Autor: frankis (IP zapsáno)
Datum: 08.09.2005 15:59

zdravim da se sehnat na kadett 3dv.El.prednich okynek a central?Kde a kolik zato asi budou chtit predem dikyy.kadett C20NE

Re: Eletrika+central
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 08.09.2005 21:46

Stahovani prednich okynek se samozrejme sehnat da, na vrakarne. Cenu nedokazu odhadnout, cca 2000 za obe...Central si kup treba od Jablotronu.

alarm
Autor: dejvid (IP zapsáno)
Datum: 11.09.2005 21:43

Lidicky mam alarm ,spousta dratu houkacka cidla ,dalkovej start a tak ,ale absolutne sem v koncich nevim totiz jak ho zapojit ,potreboval bych od nekoho poradit kam s tima vsema dratama nebo nejaky schema alrmu ktery ma takovy vecicky jako ten muj.Dokazal sem si zapojit central ,ale to bylo jednoduchy i ale jinak ja a elektrika to nejde dohromady.Pomozte mam Astru r.95 Diesel 3dv.Moc diky

Re: alarm
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 12.09.2005 10:25

od kud jsi pokud jsi Vč můžem to zmáknout

Re: alarm
Autor: dejvid (IP zapsáno)
Datum: 13.09.2005 13:15

Most ,severni cechy

Re: alarm
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 14.09.2005 05:42

dvoucestný alarm neznámé značky se bez schématu zapojuje dost blbě, asi se budeš muset obrátit na autoelektrikáře

Re: alarm
Autor: dejvid (IP zapsáno)
Datum: 14.09.2005 07:31

vrabi - asi to tak dopadne ,nevis kolik bude chtit za zapojeni?

Re: alarm
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 14.09.2005 12:05

napřed zapátrej na netu podle výrobce jestli tam něco nenajdeš, jinak s tím bez schématu nikdo nebude chtít dělat a nebo si to nechá pořádně zaplatit

Re: alarm
Autor: Dejvid (IP zapsáno)
Datum: 17.09.2005 00:19

To Vrabi:
Nekde se nemuzu dohledat je to nejakej americkej ,snad Codealarm.nevis nejaky dobry vyhledavace?

Montaz alarmu Mistral
Autor: Olin (IP zapsáno)
Datum: 29.09.2005 20:47

Kdysi jsem montoval alarm myslim Legent do astry rocnik 95 a byla to hruza muselo se delat ovladani zamykani odmykani pres relatka, protoze tam porad bylo pokud se nepletu -12V a pak sel impuls na +12V..... Mam ted astru z 97 a chci se zeptat jestli to ted musim delat zase stajne a strasne se s tim "srat" nebo to delate nejak jinak... Jedna se mi o alarm Mistral. Diky za napady a navody:-)

Re: Montaz alarmu Mistral
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 30.09.2005 07:29

Zadny relatka nepotrebujes, staci pouzit ty vystupy z alarmu. Ovladani zamykani napoj na vodice hnedo-cerveny a hnedo-bily, ktere jsou za krytem vedle nohy ridice, pod packou otvirani kapoty. Musis sundat ten plast co kryje prah ve dverich.

Re: Montaz alarmu Mistral
Autor: Olin (IP zapsáno)
Datum: 01.10.2005 13:54

Dobre a jaky signal mam privest na ty draty +12V nebo -12V ??predpokladam ze jeden je na zamykani a druhy na odemikani kdyby bylo mozny to trosku rozepsat... diky at jsem pripraveny a neseru se s nejakym silenim promerovanim a zkousenim..

Re: Montaz alarmu Mistral
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 01.10.2005 20:17

Presne jak pises, jeden je na zamykani a druhej na odemykani a privadi se na ne -12V, tj. na kostru.

Re: Montaz alarmu Mistral
Autor: Olin (IP zapsáno)
Datum: 02.10.2005 09:18

Provedl jsem testiky a maka to na kostru uplne krasne diky moc :-)

nefunkční centrál
Autor: Mlejnas (IP zapsáno)
Datum: 05.10.2005 07:09

Zdravím všechny,
přestal mi jít u mé 3-dvéřové astry centrál na pravých dveřích. motorek sem včera vyndal ven a marně sem se ho snažil opět rozpohybovat. v prodejně autodílů mi řekli, že samostatně motorky k centrálu neprodávají. nevíte nekdo, co s tím??? díky moc, Mlejnas Turnov


Aktuální stránka: 1 z 31


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **      **        **  ********  ********   **    ** 
 **  **  **        **     **     **     **  **   **  
 **  **  **        **     **     **     **  **  **   
 **  **  **        **     **     ********   *****    
 **  **  **  **    **     **     **         **  **   
 **  **  **  **    **     **     **         **   **  
  ***  ***    ******      **     **         **    ** 
Powered by Phorum.