www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
dotaz-centrál. zamykání
Autor: Ing.V. Magnusek (IP zapsáno)
Datum: 18.07.2005 11:21

Mám Astru 1.6 r.v.95,
je spolehlivá ,ale mám drobný problém se zámky.Občas zůstává viset zámek u pravých předních dveří. Vždy měsíc zamyká a 5dní né(dveře nejdou odemknout ani vytažením pojistky),pak zase funguje. Prosím nevíte někdo čím to může být?
Díky za odpověď, přeji všem hezký den.
19.7.05 V.Magnusek tel.737166500

Re: dotaz-centrál. zamykání
Autor: fukin (IP zapsáno)
Datum: 18.07.2005 18:27

Něco podobného popisují v chytré knížce,že je potřeba seřídit motory centrálu. Já mám podobný problém,ale zatím nejsou lidi,kteří by rozdělali dveře a podle knížky to seřídili.
Mně se totiž občas zamkne "natvrdo",a to i z pravé strany a potom to musím odemknout jenom z levé strany,a nebo to jde někdy odemknout i zprava,ale zase se neodemknou dveře řidiče,ty musím zvlášť. A aby to nebylo tak jednoduché,tak to občas funguje správně.

Astra 92 Isuzu

Re: dotaz-centrál. zamykání
Autor: Jirka (IP zapsáno)
Datum: 19.07.2005 07:34

Kde najdu jak se ten central ma seridit?
Dik

Re: dotaz-centrál. zamykání
Autor: fukin (IP zapsáno)
Datum: 19.07.2005 13:07

Já mám "Jak na to?"za 599,-korun



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
       **  ********  **         ********   ******** 
       **     **     **    **   **     **  **    ** 
       **     **     **    **   **     **      **   
       **     **     **    **   ********      **    
 **    **     **     *********  **     **    **     
 **    **     **           **   **     **    **     
  ******      **           **   ********     **     
Powered by Phorum.