www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: schéma elektriky C16NZ kdo ho má ? . . . PLS
Autor: tomáš (IP zapsáno)
Datum: 27.07.2005 15:28

Stando, I SORRY to víš, tak už jsi asi poznal jaká je má skutečná profese, no jo, jsem silnoproudej elektrikář :-) . Vážně, toto slovo používám denně a musíš mi tuto chybu prominout. Vážně jsem místo rozdělovače už několikrát napsal rozvaděč, ale vždy až na teď jsem na to přišel a opravil. Budu si dávat bacha, slibuji

Roman: tak to jo, tak to je jiná. já jem fakt smolař, dneska jsem jel na projížďku a při řezání jedné (vlastně více :-) ) zatáčky byla v tom největším pěkná díra. Všiml jsem si toho, ale nedalo se s tím v tý rychlosti nic dělat. Pěkně to bouchlo a už tam mám rezervu. Je na vnitřní staně gumy tak 5 cm škuba. Elektronu neni nic, ale naštve to. Kdyby jste někdo měl navíc 195 50 R15 tak ji kopím a nejlépe 2 aby policajti nemektali.

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **      **        **   *******         ** 
  **  **   **  **  **        **  **     **        ** 
   ****    **  **  **        **  **     **        ** 
    **     **  **  **        **   ********        ** 
    **     **  **  **  **    **         **  **    ** 
    **     **  **  **  **    **  **     **  **    ** 
    **      ***  ***    ******    *******    ******  
Powered by Phorum.