www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Kontrolka žhavení bliká
Autor: Rosťa (IP zapsáno)
Datum: 26.07.2005 18:02

Prosím pomozte nevím co stím kontrolka žhavení bliká při teplém motoru.
Když mám studený motor tak normálně nažhavím a startuju, ale jak se motor trochu zahřeje tak začne blikat kontrolka žhavení, nevím co s tím.
Předem moc děkuji za vaše rady, zatím čauky.

Re: Kontrolka žhavení bliká
Autor: Ondra 1.7 TD (IP zapsáno)
Datum: 27.07.2005 07:38

Myslím že jsem to viděl v chytrý knížce (H.R. Etzold : Jak na to). Nemám ji ale po ruce (leží doma, 100 km odsud), sorry.

Re: Kontrolka žhavení bliká
Autor: Rosťa (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2005 20:21

Ondra: Dík za radu, knížku jak na to mám, ale ta kontrolka blikala úplně jinak než popisujou v knížce.
Nakonec jsem zkusil vyměnit relé žhavení a zatím to je vpohodě, uvidím co to udělá až najedu trochu víc kilometrů.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  ********   ********   *******   **     ** 
 ***   **  **     **  **        **     **  **     ** 
 ****  **  **     **  **        **         **     ** 
 ** ** **  **     **  ******    ********   **     ** 
 **  ****  **     **  **        **     **  **     ** 
 **   ***  **     **  **        **     **  **     ** 
 **    **  ********   **         *******    *******  
Powered by Phorum.