www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Jak udělat vypínání světla v interiéru při otevřených dveří?
Autor: Emil Krejzek (IP zapsáno)
Datum: 24.08.2005 03:03

Zdravím Vás,

Chtěl bych se Vás zeptat někoho, kdo si ví rady, jak udělat-vymyslet vypnutí (vypínač) interiérového světla? (respektive dvou až všech čtyr světel, podle individuální volby nastavení přepínačem).
Na "hlavním" interiérovém světle (nad hlavami řidiče a spolujezdce smiling smiley žádný přepínač není. Pouze na zadních sedadlech.

..určitě by jste také někdy rádi vypli tyto světla v interiéru, například při úklidu interiéru apod. ..z důvodu (ne)vybíjení baterie.

Není na to nějaká samostatná pojistka na interiérové světlo? (..ale myslím že není, určitě bude společná ještě s jiným zařízením, ..musím se podívat do pojistek smiling smiley

Napište mi, prosím, nějaký Váš nápad, či radu, co jste na to chytrého vymysleli?
Nechce se mi pokaždé, na delší dobu, vypínat baterka (mám tam sice vypínač), pro jiného by to bylo oddělávání kabelů od baterky,
..akorát by se mi pokaždé vynulovali hodiny! (..a seznam závad :-)

Re: Jak udělat vypínání světla v interiéru při otevřených dveří?
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 24.08.2005 04:53

Milej pane, co takhle pouzit vyhledavani, to by neslo??? No dobre a i kdyz neslo, tak o par prispevku niz je prispevek s nazvem "Vnitřní osvětlení - Astra F", co si to projit a popripade doplnit dotaz??

Re: Jak udělat vypínání světla v interiéru při otevřených dveří?
Autor: ici (IP zapsáno)
Datum: 04.09.2005 20:52

uplne jednoduse! dej si vypinac hned u toho svetla! tim prerusis celej obvod!

Re: Jak udělat vypínání světla v interiéru při otevřených dveří?
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 05.09.2005 06:49

Já mám vypínač pod palubkou vedle pojistek přerušil jsem rudý vodič v pravém předním sloupku a tím zhasínám kompletní osvětlení interieru



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **   ******    ******    *******   **    ** 
 **     **  **    **  **    **  **     **  **   **  
 **     **  **        **        **         **  **   
 **     **  **        **        ********   *****    
  **   **   **        **        **     **  **  **   
   ** **    **    **  **    **  **     **  **   **  
    ***      ******    ******    *******   **    ** 
Powered by Phorum.