www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Kde napojit otacky??
Autor: MarekX14XE (IP zapsáno)
Datum: 26.09.2005 08:11

V pátek mi přišel poštou ten nový přepínač ELEGANT 52. Hned jsem ho vyzkoušel. Situace je stejná jako před rokem. Poslali mi ho sice rychle a ochotně, ale chová se úplně stejně špatně jako ten můj!!! Tak nevím, jestli ho někdo vůbec zkoušel!!!

Chci se zeptat. Ty máš ELEGANT 52 nebo ELEGANT 51? Pan Pataky (technik ze Strakonic) mi do telefonu tvrdil, že mají nové přepínače. Ale jen ty "51". Prý jsou dobré a dají se zaměnit za "52". Těšil jsem se, že když to bude jiný typ, bude snad už opravdu funkční! Nakonec mi ale poslali ELEGANT 52. Už jsem z toho fakt hotovej.

Ten starý si prý můžu nechat. Zkusim sehnat někoho, kdo by ho uměl rozebrat a najít závadu přímo v něm.

Re: Kde napojit otacky??
Autor: Olin (IP zapsáno)
Datum: 26.09.2005 15:33

Ja mam ten 51 a je plne funkcni..... jeste bych si ho nechal poslat ten 51...rikam maka jak ma. A zkousel jsem dokonce dva nove oba plne funkcni

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **         ********  ********   ********  
 **     **  **    **   **    **  **     **  **     ** 
 **     **  **    **       **    **     **  **     ** 
 **     **  **    **      **     ********   **     ** 
 **     **  *********    **      **     **  **     ** 
 **     **        **     **      **     **  **     ** 
 ********         **     **      ********   ********  
Powered by Phorum.