www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Teploměr
Autor: Jirkameluzina (IP zapsáno)
Datum: 15.11.2005 11:07

Psal jsem do debat,ale asi se mám ptát tady.Neukazuje mi teploměr.Předtím mi ukazoval.Otíral jsem motor a asi jsem vytáhl kabel,ale nevím odkud.Ze svazku co je za víkem ventilů na straně u rozvodů mi kouká modrý kablík s konektorem.Čidlo jsem i při sebevětší vůli nenašel.Musím upozornit,že mám Opel Astra 1.4i z roku 93 a teprve týden.Čili totální neznalost.

Re: Teploměr
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 15.11.2005 12:19

Jojo, tak ten modrej kablik je ten spravnej.:-) Cidlo je jednodratovy a melo by bejt na sacich parohach pobliz prvniho valce. Obrazek mas v priloze.

Přílohy: cidlo_teplomer.jpg (9.7KB)  


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********    ******    ********  ********  **     ** 
 **     **  **    **   **           **     **     ** 
 **     **  **         **           **     **     ** 
 ********   **   ****  ******       **     ********* 
 **         **    **   **           **     **     ** 
 **         **    **   **           **     **     ** 
 **          ******    **           **     **     ** 
Powered by Phorum.