www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Jak zapojit snimac frekfence
Autor: Calibraman (IP zapsáno)
Datum: 12.12.2005 07:41

Ahoj lidi potreboval bych poradit mam calibru a dal jsem do ni motor z gsi 16v a vymjenil to i z celou elektroinstalaci, takze mam ted digi. tacho.Mnel jsem poskozeny snimac na prevodovce tak jsem na srote koupil novy /800kc/ ale ted nevim kam prijde ktery kabel protoze mi nekdo ustrih koncovku na el.instalaci a tak mi zustaly jen tri kably a novy snimac na kterym taky nejsou ani zbytky izolace takze nemam poneti kam s kterym kablem a bojim se ze kdyz to zapojim opacne tak ho zpalim.Predem diky moc za pomoc.

Re: Jak zapojit snimac frekfence
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 12.12.2005 08:28

Do prilohy jsem dal dokument, kterej si uloz a odmaz mu priponu .GIF. Je tam pridana proto, ze .PDF dokumenty tohle forum nepodporuje. Je to navod jak zabudovat digipristrojovku z Kadetta do Cali. Jinak se mrkni jeste sem

[www.vectralcd.de]

resp.

[www.vectralcd.de]

Snad Te to pomuze...

Jeste zkusim ten snimac vyfotit, resp. ty barevny draty.

Přílohy: Digitaltacho.in.Calibra.pdf.gif (96.6KB)  
Re: Jak zapojit snimac frekfence
Autor: Calibraman (IP zapsáno)
Datum: 12.12.2005 08:38

Diky moc snad to pomuze ja ti jeste poslu fotku jak vypada u mne ten kolik co jde do snimace snad bys mohl kouknout u tebe kde je kterej

Re: Jak zapojit snimac frekfence
Autor: Calibraman (IP zapsáno)
Datum: 12.12.2005 08:46

Chlape jsi nejlepsi!!!!!!Je tam fakt vsechno a ta nemcina mi je milejsi nez anglina protoze ziju v Nemecku.Tisickrat dekuju a preju hezky den

Re: Jak zapojit snimac frekfence
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 12.12.2005 08:51

Ted jsem na to koukal a je to tak ze, kdyz ten snimac drzis vyvodama nahoru a k sobe, tak barvy jsou z leva do prava - Hnedy - Modrocerveny - Cerny. Je to snimac pruchozi pro pripojeni nahonu, ale tohle je tam stejny.

Re: Jak zapojit snimac frekfence
Autor: Calibraman (IP zapsáno)
Datum: 12.12.2005 09:55

Presne tak to stoji v navodu co jsi mi poslal.Ted to jdu zapojit a pak ti napisu jak to funguje.Diky moc.

Re: Jak zapojit snimac frekfence
Autor: Calibraman (IP zapsáno)
Datum: 12.12.2005 10:13

FUNGUJE!!!!!!Tisicere diky ted budu alespon vedet zaco ty pokuty dostavam.S pozdravem calibraman



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******    ********  **    **  **     **  **    ** 
 **    **   **        ***   **  **     **  ***   ** 
 **         **        ****  **  **     **  ****  ** 
 **   ****  ******    ** ** **  *********  ** ** ** 
 **    **   **        **  ****  **     **  **  **** 
 **    **   **        **   ***  **     **  **   *** 
  ******    ********  **    **  **     **  **    ** 
Powered by Phorum.