www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Central Do
Autor: Re-volt (IP zapsáno)
Datum: 29.12.2005 21:45

Zdarec,chlapi,mel bych dotaz,zapojoval jsem DO k originalnimu centralnimu zamykani na Opel Astra F 1.6combi achodi mi to ok,ale nemohl jsem namerit jak funguje ten blok jako kdyz zamknes klickem a zamek zustane ve vodorovne poloze a nejde odemknout zevnitr tim cudlem,aby to takhle fungovalo i pres DO asi nejde,ze?Nemo se mylim?Diky za rady.

Re: Central Do
Autor: sepavel (IP zapsáno)
Datum: 31.12.2005 13:56

Taky jsem nad tímhle přemýšlel, ale to zajištění centrálu se ve všech dveřích provádí elektricky, kromě dveří u řidiče. Tam dojde k zajištěni mechanicky právě tou vodorovnou polohou klíčku. To bys musel ve dveřích u řidiče předělat zámek, aby to pracovalo jak u spolujezdce - elektricky bloknutí. Já to vzdal a když někdy chci zablokovat centrál tak po zamknití DO ještě otočím kíčkem.
Jinak ten drát co k tomu potřebuješ jde z mikrospinače u zámku v řidičových dveřích.



Pavel
ASTRA F Caravan C16NZ

Re: Central Do
Autor: paranMax (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2006 16:18

Ma potom to dalkove ovladani smisl???kdyz to stejne zamces klickem??Ja bych rekl ze ta blokace ve dverich je provedena tim ze servo motorky stale drzi tudiz ho nepretlacis kdyz vytahnes cudl.Dalo by se to udelat sice sloziteji ale dalo.

Re: Central Do
Autor: Re-volt (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2006 19:27

Jo?A jak?Udelal jsem uz nejakych centralu,ale necham si poradit,musel bys tam neustalo posilat signalovej mínus,coz je podle me blbost,tak neco vymysli,prosím,lidi to fakt chcou

Re: Central Do
Autor: paranMax (IP zapsáno)
Datum: 19.01.2006 20:18

Sak a co dělá ten spinač vedveřích????Taky tam furt posilá mínus.

Re: Central Do
Autor: sepavel (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2006 13:12

Ano, ale když na ten drát pošleš mínus z DO, tak se ti zablokujou všechny dveře kromě dveří u řidiče.



Pavel
ASTRA F Caravan C16NZ

Re: Central Do
Autor: Re-volt (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2006 18:01

Chtel si rict vcetne dveri ridice.Jo,ale z DO neposles minus aby tam zustal.
Zeptame se Standy ten vsechno ví,Stando?Co ty na to?

Re: Central Do
Autor: Re-volt (IP zapsáno)
Datum: 20.01.2006 18:10

Pran X:Jo posíla,bud zamceno,nebo odemceno,ale ne z DO,ale ze servomotoru

Re: Central Do
Autor: Venca (IP zapsáno)
Datum: 13.02.2006 15:58

Nevím jestli jsem to dobře pochopil, ale u mé Astry F to je tak, že po zamknutí dveří řidiče klíčem si mohu vybrat. Mám dvě polohy klíčku na zamknutí. To znamená do šikmého otočení zamknu celé auto a klíč vrátim do svislé polohy, vytáhnu a dveře jsou všechny zamknuté. V druhé poloze tedy vodorovné je auto opět zamknuté, klíč vytáhnu bez změny polohy.Re-volt napsal:

> Zdarec,chlapi,mel bych dotaz,zapojoval jsem DO k originalnimu
> centralnimu zamykani na Opel Astra F 1.6combi achodi mi to
> ok,ale nemohl jsem namerit jak funguje ten blok jako kdyz
> zamknes klickem a zamek zustane ve vodorovne poloze a nejde
> odemknout zevnitr tim cudlem,aby to takhle fungovalo i pres DO
> asi nejde,ze?Nemo se mylim?Diky za rady.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  **    **  **    **  **    ** 
 **     **  **     **  **   **   **   **    **  **  
 **     **  **     **  **  **    **  **      ****   
 **     **  **     **  *****     *****        **    
 **     **  **     **  **  **    **  **       **    
 **     **  **     **  **   **   **   **      **    
  *******    *******   **    **  **    **     **    
Powered by Phorum.