www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Astra G - konektor
Autor: Láďa (IP zapsáno)
Datum: 18.01.2006 07:57

Nevíte někdo k čemu patří tenhle konektor? Je pod sedadlem řidiče a je nezapojený. Auto jsem si nechal dovézt a viděl jsem ho poprvé včera, takže sorry pokud se ptám blbě. Napadlo mne vyhřívání sedadla (auto ho nemá) nebo boční airbag který tam je.

Přílohy: konektor.jpg (76.7KB)  
Re: Astra G - konektor
Autor: Kyslik (IP zapsáno)
Datum: 18.01.2006 13:53

Má to vyhřejvaný sedačky? Nebo kontrolku zapnutejch pásů? Jedno z toho to bude...

Re: Astra G - konektor
Autor: Láďa (IP zapsáno)
Datum: 18.01.2006 14:33

Vyhřívaný sedačky ne, tu kontrolku nevím. Viděl jsem to včera na hoďku. Teď to musí projít všema kontrolama a já si ho vezmu asi za týden. Tohle mne ale praštilo do očí a netuším k čemu to patřilo.

Re: Astra G - konektor
Autor: Kyslik (IP zapsáno)
Datum: 18.01.2006 18:24

Tak to bude kontrolka pásů...pokud to má airbag, tak na 99% bych řek že je to na pásy...

Re: Astra G - konektor
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 19.01.2006 05:54

je to konektor opravdu na airbag pokud má žlutou bužírku a že dle obrázku má tak takto jsou označeny kabeláže airbagu. Pozor na jednu věc za prvé měl by být zapojen pokud tam máš pytlíky je to bud na pyropatronu a nebo na zátěžový kontakt koukni jak zhasíná kontrolka pytlíku jestli nezhasíná stejně jako nějaká jiná kontrolka to hovoří o propojení kontrolek např s ABS atd. jestli se vůbec rozvěcí po zapnutí klíčku a jestli nesvítí stále mám pocit že by bylo nejlepší si auto načíst na diagnostice hlavně obvody airbagu. Zažil jsem i frajery kteří přivezly bouračku s vystřelenejma pytlema a místo pytlů dali záslepky a do obvodů vsadily odpory tak že se ŘJ airbagů chovala jako že je vše OK a auto že je nebourané a pak bylo svařené ze dvou je to na tobě jaké máš stěmi lidmi zkušenosti co ti auto přivezly

Re: Astra G - konektor
Autor: Láďa (IP zapsáno)
Datum: 19.01.2006 07:21

Tak to jsi mne nepotěšil. Ale auto budu mít zase až příští týden, takže teď to neozkouším. Na diagnostiku půjde v úterý 31.1.06. Pokud tam opravdu bude bouchlej pytel, tak snad bude nejjednodušší nechat dovozce plavat v Seči s traverzou :-( Auto mělo odřenej levej bok - konektor je u řidiče.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **    **  **     **   *******   **    ** 
 **     **  ***   **  ***   ***  **     **  **   **  
 **     **  ****  **  **** ****  **     **  **  **   
 **     **  ** ** **  ** *** **   ********  *****    
 **     **  **  ****  **     **         **  **  **   
 **     **  **   ***  **     **  **     **  **   **  
  *******   **    **  **     **   *******   **    ** 
Powered by Phorum.