www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
topení Astra F
Autor: tass (IP zapsáno)
Datum: 25.02.2006 10:02

Zdravím.
Mohl by mi někdo popsat, jak je v astře udělané topení. Měnil jsem žárovičky na podsvětlení středového panelu a při odtahování tohoto panelu jsem nevyhákl táhla ovladače topení. Po výměně žárovičky jsem dal panel zpátky, ale auto pořád topí, ikdyž je regulátor úplně stažený. Lanko na regulátoru vypadlé není. Jde mi o to, jestli lanko regulátoru otevírá nějaký ventil na vstupu chladící kapaliny do výměníku topení nebo jestli otevírá nějakou vzduchovou klapku, která přesměruje větrací vzduch přes výměník topení. Prostě, co jsem tím násilným odtažení středového panelu mohl podělat a na co se mám mrknout. Díky T.

Re: topení Astra F
Autor: Petr A-C C14NZ (IP zapsáno)
Datum: 25.02.2006 17:27

Vymenikem jde tepla voda porad = auto stale topi. Tim koleckem otviras klapku ktera pousti vzduch pres vymenik.

Re: topení Astra F
Autor: tass (IP zapsáno)
Datum: 26.02.2006 18:22

Dík za radu. Bylo vyháklé lanko u té přeřazovací klapky na topení (dostal jsem se nato v pohodě po sundání odkládací přihrádky u spolujezdce).

Re: topení Astra F
Autor: kllon (IP zapsáno)
Datum: 18.10.2012 20:11

muze nekdo poradit jak se dostanu na regulator topeni

Re: topení Astra F
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 18.10.2012 21:24

A bude stačit obrázkové vydání? [www.opelastra.cz]

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********    *******   **        ********   **     ** 
 **     **  **     **  **        **     **   **   **  
 **     **         **  **        **     **    ** **   
 ********    *******   **        **     **     ***    
 **                **  **        **     **    ** **   
 **         **     **  **        **     **   **   **  
 **          *******   ********  ********   **     ** 
Powered by Phorum.