www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
kontrolka
Autor: palec (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2006 09:22

cau kupil som si astru a zistil som ze sa mi obcas pocas jazdy ukaze na pristrojovke oranzova kontrolka,nevim co znamena ale normalne se ukazuje vzdy pred startem.co to muze byt za poruchu?

Re: kontrolka
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2006 09:27


Re: kontrolka
Autor: Celerak (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2006 11:55

Pokud po startu zhasne, tak bych to neřešil ne??

Re: kontrolka
Autor: Lucaso (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2006 12:25

Zdravicko... ta oranzova kontrolka co sviti a zhasne po startu je elektronika motoru... (resp. PC neboli ridici jednotka) mel jsem stejny problem ze mi obcas problikla a nevenoval jsem tomu pozornost..... v AUTOTEPASU mi napojili astricku na PC a zjistili ze je chyba v EGR ventilu... jezdil jsem s tim dal az se mi jednou rozsvitila ve 120km/h a zhasnul motor (neco jako kdyz vam dojde benzin) EGR ventil byl totiz zanesenej a nepracoval spravne... u me to vyresila lehka rana kladivkem do EGR ventilu a dojel jsem k nejblizsimu servizu kde vymena stala cca 6.000,-Kc. Ted jezdim bez problemu....



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******    **     **  **      **  ********  **     ** 
 **    **   ***   ***  **  **  **     **      **   **  
 **         **** ****  **  **  **     **       ** **   
 **   ****  ** *** **  **  **  **     **        ***    
 **    **   **     **  **  **  **     **       ** **   
 **    **   **     **  **  **  **     **      **   **  
  ******    **     **   ***  ***      **     **     ** 
Powered by Phorum.