www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Drahovy vysilac frekvence 1.6LZ
Autor: Michal_S (IP zapsáno)
Datum: 01.03.2007 08:41

Ridici jednotka mi hlasi chybu 24. Uz jsem zkousel jiny drahovy vysilac ale chyba 24 se zapsala znovu. Potrebuji poradit jak zmerim kabelove vedeni k tomuto snimac. Popripade kde muze byt chyba. dekuji

Re: Drahovy vysilac frekvence 1.6LZ
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 01.03.2007 08:56

Odpojil si po vymene baterku? Kabely promeris nejspis ohmetrem, nebo prosvecovackou podle schmeatu.

Re: Drahovy vysilac frekvence 1.6LZ
Autor: Michal_S (IP zapsáno)
Datum: 01.03.2007 12:21

No hledal jsem ten drahovy vysilac frekvence ve schematech a nenasel jsem ho. Nevite jak a na co je napojeny, popripade jak je pojmenovan v nemcine. Dale jsem vyblikal chybu 44 a vubec nevim co ma znamenat. dik za radu

Re: Drahovy vysilac frekvence 1.6LZ
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 01.03.2007 12:58

Tady na kadett.cz mas schemat cesky, ten drahovej vysilac neni nakreslenej u kazdyho motoru, ale jen jednou na pozici 452.

Přílohy: c18nz.jpg (32.7KB)  
Re: Drahovy vysilac frekvence 1.6LZ
Autor: Michal_S (IP zapsáno)
Datum: 01.03.2007 13:13

dekuju, uz jsem to nasel i v tom nemeckem. Uz jsem to byl i promerit. Napeti 12V /cernej kabel pin 1/ tam je, kostra taky/ hnedej pin 3 taky/ ,ale ten co jde do ridici jednotky A10 na nem je napeti jen 8V. kablik aje ale dobrej to same namerim prino na ridici jednotce je to normalni stav? Jeste jsem vycetl ze se to da otestovat zvednout auto a mezi A10 a A12 by mela pri otaceni kol blikat LED.

Re: Drahovy vysilac frekvence 1.6LZ
Autor: prometheus.cz (IP zapsáno)
Datum: 24.12.2009 17:02

Dnes mi začala také blikat chyba 24. Ale chyba se mi objevila jen jednou kdyz jsem popojizdel a tachometr ukazoval stale 0kmh, protoze jsem popojizdel velmi pomalu... jinak mi rychlost i ujetou vzdalenost ukazuje spravne... Je mozne ze si ridici jednotka myslela ze je chyba kdyz jsem jel delsi dobu tak pomalu ze to ani snimac rychlosti nezaznamenal?

Re: Drahovy vysilac frekvence 1.8 16V X18XE
Autor: Balda73 (IP zapsáno)
Datum: 15.11.2012 12:24

Zdravím všechny

Mám Astru F X18XE.
Máte někdo v povědomí kde tento typ má drahovy vysilac frekvence?

Díky Balda73

Re: Drahovy vysilac frekvence 1.6LZ
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 15.11.2012 12:44

V pristrojovce, hned u nahonu.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********   ********   **      **  ********  
 **     **  **     **  **     **  **  **  **  **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **  **  **  **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **  **  **  **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **  **  **  **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **  **  **  **     ** 
  *******   ********   ********    ***  ***   ********  
Powered by Phorum.