www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
diagnostika PC -> OPEL
Autor: ASTRA F (IP zapsáno)
Datum: 30.12.2007 21:36

Tak jsem domontoval MID, funguje správně, jenom chybí taková maličkost, nastavit kód pro ASTRU F 1.4i X14NZ, a fčíl babo raď. Kterým softem se dostanu do MIDu ???? Má někdo nějakou znalost ? Mám OPEL TECH2, AB-COM, OP-COM, adaptér RS232-OBDII (OPEL-TECH2) a nemůžu se připojit k MIDu, i s RJ motoru jsou problémy, pouze imobilizér a air-bag se připojují rychle a dobře, kde je chyba ?

Re: diagnostika PC -> OPEL
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 31.12.2007 06:20

Nechci Te zklamat, ale s tim budes mnuset do Opela. Jinak je k tomu potreba TECH2, ale plnej, ne zadny SW verze.

Re: diagnostika PC -> OPEL
Autor: ASTRA F (IP zapsáno)
Datum: 31.12.2007 17:48

tak to mám radost, díky, a ještě jednu otázku, ECU pro c14nz a x14nz jsou totožné ?

Re: diagnostika PC -> OPEL
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 01.01.2008 15:18

Obsah EEPROMky bude jinej, ale fyzicky by mohla byt stejna. A co jsem zbezne koukal, tak PINy jsou zapojeny stejne.

Re: diagnostika PC -> OPEL
Autor: ASTRA F (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2008 16:01

Díky, o piny mě šlo především.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********    ******   **     **  **    **  **    ** 
 **     **  **    **  **     **  ***   **  **   **  
 **     **  **        **     **  ****  **  **  **   
 **     **  **        **     **  ** ** **  *****    
 **     **  **        **     **  **  ****  **  **   
 **     **  **    **  **     **  **   ***  **   **  
 ********    ******    *******   **    **  **    ** 
Powered by Phorum.