www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
LPG automatika
Autor: Fana-F1 (IP zapsáno)
Datum: 10.12.2009 18:31

Ahoj, potřebuji radu. Mám Astru G 16 8V na LPG. Problém je že mi nepřepíná automaticky na plyn. Chyba je v černém drátu který vede s ovladače. Nevím kam ho připojit. Tam kde mi ho připojily když mi plyn instalovaly mi funguje náhodně. Omotaly mi to kolem kabelu k svíčce, že si to od něho bere signál. Sami nevěděli kam ho dát. Měl by reagovat na zvýšené otáčky. Vyměnil jsem i ovládací krabičku a pořád stejné. Prosím kdo máte Astru G na LPG podívejte se kam vám vede černý drát od ovládání. Dík Fana.

Re: LPG automatika
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 10.12.2009 18:57

Asi ta rada nebude tak jednoduchá, Záleží jakou značku zařízení máš,to jsi nenapsal.Bude Ti muset poradit jen ten,kdo má to samé zařízení co ty.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: LPG automatika
Autor: Fana-F1 (IP zapsáno)
Datum: 10.12.2009 19:03

Zásadní chyba yawning smiley) Ovládací krabička je LOVTEC E1 Basic code 4504
montuje se do aut kde je jednobodové vstřikovíní benzínu.

Re: LPG automatika
Autor: Milda (IP zapsáno)
Datum: 10.12.2009 19:57

Zkus se podívat tady...
[www.hlpropan.cz]
A nebo něco jiného
[www.hlpropan.cz]

Re: LPG automatika
Autor: Fana-F1 (IP zapsáno)
Datum: 10.12.2009 20:24

Dík, za schémata ,bohužel já tam nemám samostatnou induk. cívku. Měl by to být nějaký mínus signál od řídící jednotky či co, ale kde ho hledat? Ale už je mi jasný proč to bylo omotaný kolem kabelu ke svíce. Podle schématu co jsi mi poslal to tam právě nemá být tak to funguje tak všelijak. Škoda že na druhé adrese jsou jen převážně Škodovky.

Re: LPG automatika
Autor: Milda (IP zapsáno)
Datum: 10.12.2009 20:29

pak už jim jen zkus zavolat, třeba ti poradí...

Re: LPG automatika
Autor: kaareeel (IP zapsáno)
Datum: 27.01.2010 09:17

ahoj mam ten samy prepinac a stejny system asi ..ja mam ten cerny drat omotany kolem kabelu co jde z civky do rozdelovace ale jesi tam nemas samostatnou indukcku tak to podle me musis obmotat kolem dratu pres ktery jde signal otacek takze treba snimas otacek vackove hridele .... skusil bych to



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  ********  **    **  **     **  ******** 
  **  **   **    **  **   **   **     **  **       
   ****        **    **  **    **     **  **       
    **        **     *****     *********  ******   
    **       **      **  **    **     **  **       
    **       **      **   **   **     **  **       
    **       **      **    **  **     **  ******** 
Powered by Phorum.