www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Tachometr
Autor: caldaista (IP zapsáno)
Datum: 05.09.2010 13:08

Zdravím opláci.Doufám,že mě hned neukamenujete,ale mám problém.Mám opel kadett 1.6i s automatickou převodovkou,55 KW,1991.Měnil jsem přístrojovku bez otáčkoměru za tu s otáčkoměrem.Chyba je v tom,že mi tachometr ukazuje zhruba o 20 km/h méně,než by mělo.Na minulém autě to ukazovalo bez problémů.Už si nevím rady,prosím tedy o pomoc.Děkujiconfused smiley

Re: Tachometr
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 05.09.2010 13:38

Na kazdem tachometru je napsana hodnota W, ktera musi byt stejna, nebo alespon co nejblizsi tomu, co bylo na puvodnim tachu.
.... ale o tom se tady uz take mockrat psalo....



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **     **  **    **  ********  **     ** 
    **     ***   ***  ***   **     **     **     ** 
    **     **** ****  ****  **     **     **     ** 
    **     ** *** **  ** ** **     **     **     ** 
    **     **     **  **  ****     **      **   **  
    **     **     **  **   ***     **       ** **   
    **     **     **  **    **     **        ***    
Powered by Phorum.