www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Airbag
Autor: Kačka (IP zapsáno)
Datum: 18.04.2011 07:06

dobrý den,

chci se zeptat, jestli nevíte proč mě nesvítí v autě po otočení klíčku kontrolka pro airbagy, jsou v autě a měly by i fungovat, ale pokud se nerosvítí kontrolka tak asi nefungují ???
díky za radu

Re: Airbag
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 18.04.2011 07:09

Treba ji nekdo odpojil, prave proto, ze je s bagama neco v neporadku.
Nebo je jen praskal zarovka.

Re: Airbag
Autor: Kačka (IP zapsáno)
Datum: 18.04.2011 07:12

ahoj,
díky za rychlou reakci, takže mrknu na pojistky jestli jsou O.K. ?

Re: Airbag
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 18.04.2011 07:21

Kacko, ja o pojistkach nerekl ani slovo smiling smiley Mluvil jsem pouze o samotne kontrolce bagu. Je treba vyndat pristrojovka a zarovku zkontrolovat.

Re: Airbag
Autor: Kačka (IP zapsáno)
Datum: 18.04.2011 07:30

promiň, já jsem prostě ženská....takže to přetlumočím kamarádovi ať na to mrkne, případně s tím někam zajdu, sama raději nic neopravuju.... :-)

Re: Airbag
Autor: vrabi (IP zapsáno)
Datum: 18.04.2011 11:27

Ano je běžnou praxí v případě poruchy airbagů odpojit kontrolku, aby další majitel nic nepoznal ... Takže pokud jseš klikař je to žárovka za 5 korun, no a pokud ses narodila na špatné planetě tak máš místo airbagů atrapy [www.airbagy-levne.cz]



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********        **   ******   **    **  ******** 
 **    **        **  **    **   **  **   **    ** 
     **          **  **          ****        **   
    **           **  **           **        **    
   **      **    **  **           **       **     
   **      **    **  **    **     **       **     
   **       ******    ******      **       **     
Powered by Phorum.