www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Pojistky
Autor: Honza Astra G 1.7 td (IP zapsáno)
Datum: 23.01.2019 15:54

napsal 23. 1. 2019 v 16:47:
Zdravím.
Jsem bezradnej a hledám pomoc všude.Koupil jsem Astřičku,nevím ale jsem asi třetí majitel.Asi jako každý majitel chce si vylepšit interier atd.vlastníma doplňkama a tak si tahá dráty a kombinuje. Mě se to vymstilo na palubce kde mi žárovky začaly slábnout až přestaly svítit.Koupil jsem ledky a podle návodu rozebral přístrojovku jenže na mě vyskočily dráty spojily se zajiskřilo se a bylo hotovo.Od té doby mi nejde klakson ručičky leží a nefunguje posilovač řízení.Prý to bude hlavní pojistka ale těch je tu hned několik.Ví někdo kde se nachází konkretní nebo to mám poměnit všechno a co když to nepomůže?Dodávám že já jsem nic neinstaloval

Re: Pojistky
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 23.01.2019 17:26

A proč nevyndáš pojistku jednu po druhé a zkontroluješ ,jestli není nejaká vypálená, když jsi to zkratoval. Měla by jít poznat pouhým pohledem, nebo pomocí zkoušečky.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Pojistky
Autor: Kristýna Čechová (IP zapsáno)
Datum: 25.06.2020 06:21

Dobrý den,

můžete mi popsat, kde najdu v Opel Astra G pojistnou skříňku?

Ještě mám jeden problém s levou stranou směrovek. Při pohybu páčky dolů začne rychle cvakat a celá strana nesvítí. Když to nechám cvakat, tak se po nějaké době vzpamatuje a občas problikne. Nesvítí ani šipka na palubovce. Čím to prosím může být?

Děkuji za odpověď.

Re: Pojistky
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 26.06.2020 04:21

Vlevo pod vypínačem světel je přihrádka a za ní je pojistková skříňka. V ní jsou relátka na blinkry, pro začátek bych prohodil levé s pravým

________________________________________
Raději pomalu autem, než rychle sanitkou
Opel Astra F Caravan X17DTL=>
Opel Astra G Caravan Y17DT=>
???
Luboš X17DTL

Re: Pojistky
Autor: Jirlka (IP zapsáno)
Datum: 21.08.2020 17:33

Netroubi klakson u opel astra 1.7 td caravan.Ma klakOson svou pojisrku?

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
       **  **     **  ********   **     **   *******  
       **   **   **   **     **  **     **  **     ** 
       **    ** **    **     **  **     **  **        
       **     ***     ********   **     **  ********  
 **    **    ** **    **          **   **   **     ** 
 **    **   **   **   **           ** **    **     ** 
  ******   **     **  **            ***      *******  
Powered by Phorum.