www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Prosim o pomoc s vyblikanim chyby
Autor: matej (IP zapsáno)
Datum: 11.02.2013 13:59

Mozno som pre niekoho hlupak ale ani za pana boha neviem pochopit ako to je neviem to precitat natocil som video keby bol niekto taky dobry a povedal mi ktore cisla su to vobec tomu nerozumiem ako to mam pocitat 100 krat som si precital navod ale jednoducho nechapem dakujem velmi pekne Opel astra F 1996 1.4 40KW

VIDEO:
[www.youtube.com]

Re: Prosim o pomoc s vyblikanim chyby
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 11.02.2013 15:32

Chyba 45 Lambda sonda příliš bohatá směs

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: Prosim o pomoc s vyblikanim chyby
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 11.02.2013 15:33

3 x 12, 3 x 45 a porad dokola.....

45 - Lambda sonda - Bohata smes....

Re: Prosim o pomoc s vyblikanim chyby
Autor: mato (IP zapsáno)
Datum: 11.02.2013 16:13

Dakujem uz som tomu pochopil

Re: Prosim o pomoc s vyblikanim chyby
Autor: matej (IP zapsáno)
Datum: 19.02.2013 07:17

Prosim vas a viete mi povedat cim to moze byt ten problem mam ako som si kupil auto a to je uz pol roka takze kontrolka nemoze zasvietit ze je napr zly benzin.Ked idem autom nikdy mi nezasvietila len ked stojim napr. na stopke jednoducho ked mam len nastartovane a mam netutral ked svieti a pridam troska plynu staci 3-10 sekund a zhasne na auto to nema ziadny vpliv zvuk je taky isty aj motor je taky ako keby nic nezasvietilo len ma to hneva co mam stym robit co mam dat opravit???Chyba je 45 - Lambda sonda - Bohata smes.Dakujem za rady Opel astra F 1996 1.4 40KW

Re: Prosim o pomoc s vyblikanim chyby
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 19.02.2013 08:33

muže být zacpaný vzduchový filtr nebo protejka vstřik

Re: Prosim o pomoc s vyblikanim chyby
Autor: matej (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2013 16:30

Vyblikalo mi tu chybau 45 lambda sonda huste vyfukove plyni ale zasvieti mi kontrolka len ked stojim a ked sa rozbehnem zase zhasne a pri najnovsom mi teraz auto nastartuje ked pridem napr. vecer dom a rano idem autom nastartuje na prvi sup a ked ho potom odstavim casto sa mi stane ze ho nemozem ani za pana boha nastartovat ked auto neham odstat cca hod tak potom nastartuje neviete mi niekto povedat co by bolo vhodne vymenit?mam kupit lambdu sondu a zapalovaci modul myslim ze by to mohlo pomoct?Vzduchovi filter je v pohode a protejka vstřik to neviem co je.Opel astra F 1996 1.4 40KW dakujem

Re: Prosim o pomoc s vyblikanim chyby
Autor: Vladislav Borůvka (IP zapsáno)
Datum: 11.07.2013 18:27

Mám také dotaz k lamda sondě - když ji odpojím, žádnou chybu mi to nevybliká. Je to normální ?

Kadett C 16 NZ 1991



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   **         ******   ********   **     ** 
 **     **  **        **    **  **     **  **     ** 
 **         **        **        **     **  **     ** 
 ********   **        **        ********   **     ** 
 **     **  **        **        **         **     ** 
 **     **  **        **    **  **         **     ** 
  *******   ********   ******   **          *******  
Powered by Phorum.