www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
3. Elektrika :  Technická poradna   ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: točí lehce, chytnout nechce
Autor: tom (IP zapsáno)
Datum: 16.04.2013 21:25

čidlo na vačce sem měnil, nebylo nové ale bylo z pojízdného auta. A dočetl sem se tady že ide změřit, měřil sem ho a nějaké hodnoty byly. Když už se bavíme o čidle, tak čidlo na kliku sou prej udajně dva druhy, je to pravda nebo ne. Když sem auto kupoval, tak s tim že nešlo nastartovat, frajer do toho koupil to cidlo na kliku a nic. Ja to od něho vzal, koupil druhé a už to jelo. Typuju že to asik bude řj. bude mi do astry pasovat jednotka z vectry když je tensamy motor? Inač to asik nebudu řešit a servis nebo v nejhorším případě vrakáč

Re: točí lehce, chytnout nechce
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 17.04.2013 19:28

Bych to stejně viděl na diag a podívat se, co si jednotka myslí o těch čidlech.

Kadett E GSI 3dv. C20NE červený - minulost
Vectra A sedan C20NE vínová metal. - minulost
Vectra B kombi X25XE zelená metal. - minulost
Corsa C sport 3dv. Z17DTH červená

Re: točí lehce, chytnout nechce
Autor: tom (IP zapsáno)
Datum: 19.04.2013 15:25

na vačce sem měnil a nic. A s vadným spodním čidlem se mi to podařilo nastartovat po dlouhem trápení. Bylo to jak sem to kupoval, dal sem druhé a jelo to. Jenže bylo mi řečeno že sou tam dva druhy takže nevím.

Re: točí lehce, chytnout nechce
Autor: tom (IP zapsáno)
Datum: 21.04.2013 16:25

Tak se mi to podařilo rozjet, kdoby to byl řekl že taková blbost dokáže takovoudle paseku. Na koncovce kde se připojuje čidlo kliky byl prodřený a potom uhnitý dratek. Tož sem to spojil a už to jede. Jeden uhnity drátek a vzniknou tři chyby.

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   ******   ********  **         ******** 
 **        **    **  **        **    **   **       
 **        **        **        **    **   **       
 ******    **        ******    **    **   ******   
 **        **        **        *********  **       
 **        **    **  **              **   **       
 ********   ******   ********        **   **       
Powered by Phorum.